[ad_1]

مسدود کردن حساب ترامپ برای مدت نامحدود “توجه به وضعیت”
حساب جولیانی قبل از پخش یک ویدیو از تبلیغات جلوگیری می کند

پیوند_انتخابی
[아나폴리스=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، قبل از سوار شدن به نیروی هوایی یک در تاریخ 20 ام در پایگاه نیروی هوایی اندروز سخنرانی خداحافظی کرد. 27.01.021.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم نان جونیور = یوتیوب ، یک شرکت جهانی پخش ویدئو ، ممنوعیت بارگذاری فیلم در حساب رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ را به مدت نامحدود تمدید کرد. وکیل خصوصی وی ، حساب رودی جولیانی ، از کسب درآمد از تبلیغات جلوگیری کرد.

طبق رسانه های محلی مانند پولیتیکو و نیویورک تایمز (NYT) ، یوتیوب در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) اعلام کرد که اقدامات ممنوعیت جلوگیری از انتشار فیلم ها در رئیس جمهور سابق ترامپ را به مدت نامحدود افزایش می دهد.

پیش از این در تاریخ 12th ، یوتیوب حکم کرد که حساب رئیس جمهور پیشین ترامپ خط مشی مبتنی بر “احتمال ادامه خشونت” را نقض کرده و اقدامی موقت برای جلوگیری از بارگذاری فیلم ها به مدت 7 روز با اندازه گیری “یک اعتصاب” انجام داد.

در آن زمان ، تصمیم پس از حمله به کنگره در تاریخ ششم تصمیم گرفته شد. YouTube بعداً نوزدهم را به یک هفته دیگر تمدید کرد. در مورد این اقدام ، مدت تمدید مشخص نشده است ، بنابراین به عنوان یک تمدید نامحدود ارزیابی می شود.

سخنگوی یوتیوب ، ایوی چوی در بیانیه ای گفت: “با توجه به احتمال ادامه خشونت ، کانال سابق ریاست جمهوری ترامپ همچنان خاموش خواهد شد” و “ما از نزدیک پیشرفت های آینده را رصد می کنیم.”

علاوه بر یوتیوب ، سیستم عامل های شبکه های اجتماعی (SNS) توییتر و فیس بوک قبلاً حساب های رئیس جمهور سابق ترامپ را پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مسدود کرده بودند. اردوگاه ریاست جمهوری سابق ترامپ به شدت با این مخالفت کرده است.

در همین حال ، یوتیوب همچنین محدودیت هایی را برای حساب جولیانی ، وکیل خصوصی رئیس جمهور سابق ترامپ اعمال کرده است. این امر مانع از درآمدزایی تبلیغاتی آنها شد.

برخلاف حساب رئیس جمهور سابق ترامپ ، حساب جولیانی می تواند فیلم ها را بارگذاری کند. با این حال ، YouTube با قرار دادن آگهی در مقابل ویدیوی بارگذاری شده در حساب و اجرای اولیه آن ، از درآمد جلوگیری می کند.

گزارش شده است که یوتیوب دریافت که جولیانی با انتشار اطلاعات نادرست در آخرین انتخابات ریاست جمهوری این سیاست را نقض کرده است.

جولیانی از حامیان فعال ادعای تقلب در انتخابات ترامپ است. علاوه بر این ، ویدئویی در توصیف خانواده رئیس جمهور جدید جو بایدن به عنوان “خانواده ای جنایتکار” و ویدیویی در رابطه با عفونت ویروس کرونا جدید منتشر شد (کرونا 19).

جولیانی در حال حاضر 583000 مشترک دارد. به نظر می رسد که فیلم بارگذاری شده صدها هزار بار در هر قسمت پخش شده است. دقیقاً مشخص نیست که جولیانی برای این کار چقدر پول کسب کرده است.

این اقدام 30 روز طول خواهد کشید و جولیانی می تواند در این مدت به YouTube اعتراض کند یا دوباره درخواست کند تا بعداً از تبلیغات درآمد کسب کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.