[ad_1]

“سه چهارم واکسیناسیون در 10 کشور انجام می شود که 60٪ تولید ناخالص داخلی جهان را نشان می دهد.”

پیوند_انتخابی
[제네바=신화/뉴시스]فرماندار برنده جایزه راس آدانوم یوسوس ، دبیرکل سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، در یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین در ژنو ، سوئیس در تاریخ 6 (به وقت محلی) صحبت کرد. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که تعداد مرگ و میرهای ناشی از تاج 19 در سراسر جهان از 700000 نفر فراتر رفته است و تا 6مین مورد 700،000،7362 گزارش شده است.

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داد که تعداد افراد واکسینه شده علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) بیش از تعداد افراد آلوده افزایش یافته است ، اما بیشتر واکسیناسیون ها فقط در کشورهای پیشرفته انجام شده است.

به گزارش WHO در تاریخ 5 (به وقت محلی) ، دبیرکل Thewardros آدانوم گوبلر یئوسوس در یک جلسه مطبوعاتی ویدئویی گفت که “بیش از سه چهارم واکسیناسیون تقریبا 60٪ از تولید ناخالص داخلی جهان (GDP) را تشکیل می دهد. فقط در کشورها انجام می شود

فرماندار کل عیسی گفت: “خبر خوب و موفقیت قابل توجه این است که تعداد واکسیناسیون ها از تعداد افراد آلوده بیشتر شده است.”

وی گفت: در حدود 130 کشور با 2.5 میلیارد نفر جمعیت ، حتی یک دوز واکسن کرونا 19 نیز تزریق نشده است.

دبیرکل گربر عیسی گفت: “کشورهایی که واکسیناسیون برای کارمندان بهداشت و سالمندان را به پایان رسانده اند باید این واکسن را با کشورهای دیگر به اشتراک بگذارند.” “اگر ویروس در همه جا سرکوب نشود ، وضعیت به منشا خود باز می گردد.”

وی تماس گرفت: “هفته گذشته ، درست همانطور كه ​​سانوفی ، یك شركت داروسازی فرانسوی ، اجازه استفاده از زیرساخت تولید واكسن Pfizer-Bioentech COVID-19 را داد ، سایر تولیدكنندگان واكسن نیز باید مجوزهای غیر انحصاری را به تولیدكنندگان دیگر برای گسترش عرضه اعطا كنند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *