[ad_1]

دبیرکل در جلسه گروه متخصص در مقر ژنو فاش کرد
در 21 ، 95 612831 موارد تایید شده در سراسر جهان .. 20.066176 مرگ

پیوند_انتخابی
[제네바=AP/뉴시스] تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای اقدامات اضطراری مایکل رایان (سمت چپ) ، دبیرکل Thewardros آدنوم گوبلر یوسوس (مرکز) و دکتر ماریا بانکرکوف یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو سوئیس برگزار کردند. رهبر تیم واکنش اضطراری WHO مایکل ریان در جلسه توجیهی آنلاین در تاریخ 6 (به وقت محلی) هشدار داد که “سه ماه و شش ماه جاده دشوار و دشوار وجود دارد”. 2021.01.07.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = دبیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) Thewardros Adhanom Gerber Yeosus در 21 ام (به وقت محلی) گفت که انتظار می رود تا پایان ژانویه تعداد عفونت های کرونر در سراسر جهان به 100 میلیون نفر برسد. وی گفت که وی توانایی کنترل در نهایت مالیات را دارد.

به گزارش شینهوا ، وی در جلسه ویژه ای با گروه مشاوره استراتژیک WHO در زمینه واکسیناسیون (SAGE) که در مقر ژنو سوئیس برگزار شد ، صحبت کرد. وی برآورد کرد: “تعداد مرگ 19 کرونا در سراسر جهان تا پایان ژانویه بیش از 2 میلیون نفر خواهد بود و فقط موارد تایید شده از 100 میلیون نفر گزارش شده است.”

فرماندار عیسی گفت ، واکسن های کرونا 19 تولید شده اند و این واکسن ها ظرفیت کافی برای کنترل شیوع کرونا 19 را دارند.

علاوه بر این ، کمتر از یک سال پس از ظهور ویروس جدید ، واکسن های ایمن و م developedثر قابل تهیه و تأیید بودند ، وی توضیح داد: “یک دستاورد علمی چشمگیر و منبع امید که آرزوی آن را داشتیم.”

واکسن COVID-19 در حال حاضر در بیش از 50 کشور در حال تولید است ، اما به استثنای دو مورد از آنها ، همه کشورهایی با درآمد بالا یا درآمد متوسط ​​تر هستند.

دبیرکل در پاسخ تأکید کرد: “ما به عنوان یک خانواده روی زمین ، باید با هم کار کنیم تا توزیع فوری و عادلانه واکسن ها را تضمین کنیم.”

وی همچنین تأکید کرد که واکسن ها به تنهایی نمی توانند جایگزین بهداشت شخصی یا قرنطینه محلی یا دولتی شوند ، بلکه تنها اقدامات اضافی هستند و گفت که برای مبارزه با ویروس که به سرعت در حال شیوع است ، باید قوانین قرنطینه موجود به شدت رعایت شود.

طبق آمار WHO ، در ساعت 17:29 (14:29 به وقت گرینویچ) در بیست و یکم ، تعداد موارد تاج تایید شده 19 در سراسر جهان 95.61.2831 و تعداد مرگ ها 206،6176 بوده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *