[ad_1]

“میونگ هی یو پیشگام است … مهم است که هر دو زن به مرحله نهایی برسند”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]گزارشگر چوی جین سئوک = وزیر تجارت ، صنعت و انرژی میونگ هی مون هی ، سرپرست وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، بعد از ظهر جلسه توجیهی اضطراری را در مجموعه دولت در سئول در یونگنو گو سئول برگزار کرد از پنجم و استعفای خود را به عنوان دبیرکل بعدی سازمان تجارت جهانی (WTO) اعلام کرد. 2021.02.05. [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار نان-جوان کیم = نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) موضع خود را در مورد احترام به استعفای نامزد دبیرکل سازمان تجارت جهانی (WTO) از میونگ هی میونگ هی ، رئیس وزارت تجارت اعلام کرده است ، صنعت و انرژی

وی در بیانیه ای در وب سایت USTR پنجم (به وقت محلی) گفت: “من به تصمیم او برای استعفا از سمت دبیرکل برای کمک به WTO برای تصمیم گیری اجماع احترام می گذارم.”

ستاد یو در کنار نامزد Ngoji Okonjoyweala ، وزیر خارجه سابق نیجریه ، به عنوان نامزد بعدی برای ریاست سازمان تجارت جهانی قرار گرفت. با این حال ، پس از به تعویق افتادن توافق نامه کشورهای عضو از نوامبر سال گذشته ، در پنجم استعفا اعلام کرد.

USTR مدیر Io را “پیشگام اولین رئیس ستاد مذاکرات تجاری زنان در کره و اولین کسی که از کره برای انتخاب دبیرکل (WTO) به اینجا آمد” توصیف کرد.

USTR گفت ، “ما آماده ایم كه حمایت كاملاً خود را از نامزد Okonjoyweala به عنوان دبیر كل بعدی WTO ابراز كنیم. USTR در ابتدا اكتبر گذشته بیانیه ای صادر كرد و به طور رسمی از نامزد Yoo حمایت كرد.

وی در مورد نامزد اوكونجوولا اظهار داشت: من با 25 سال تجربه بانك جهانی و تجربه دو وزیر دارایی نیجریه تجربه زیادی در زمینه دیپلماسی اقتصادی و بین المللی دارم.

USTR گفت: “مهم است که دو زن که به عنوان دبیرکل سازمان تجارت جهانی کاملاً واجد شرایط هستند ، به مرحله نهایی برسند.” “این اولین بار در تاریخ سازمان است که زنان به این مرحله می رسند.”

USTR گفت ، “ایالات متحده آماده مشارکت در گام بعدی WTO در جهت دستیابی به تصمیم توافقی توسط دبیرکل است” و “من مشتاقانه منتظر همکاری با رئیس جمهور جدید برای اصلاح اساسی ، عملی و رویه WTO هستم. “

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *