[ad_1]

پیوند_انتخابی
آرم TikTok

[서울=뉴시스] گزارشگر شین جونگ وون = برنامه اشتراک ویدیو چین TikTok تصمیم گرفته است برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست ، برچسب هشدار دهنده ای را ضمیمه کند ، کانال تلویزیونی NBC آمریکا در تاریخ 3 (به وقت محلی) گزارش داد.

تیک توک در آن روز اعلام کرد که برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، به محتوای تایید نشده برچسب هشدار داده و قبل از اشتراک مطالب گمراه کننده ، به کاربران هشدار داده است.

TikTok توضیح داد: “این بخشی از تلاش برای بهبود توانایی خواندن و استفاده از اطلاعات رسانه ای است.”

TikTok پیش بینی می کند که اگر کاربران آن را به عنوان اطلاعات نادرست یا مرتبط با موضوعات رایج مانند ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، واکسن کرونا 19 ، انتخابات شناسایی کنند ، می توان واقعیت ها را تأیید کرد. برای تأیید حقایق با شرکایی مانند PolitiFact و Lead Story همکاری کنید

اگر تأیید صحت اطلاعات محتوا امکان پذیر نباشد ، علامتی قرار داده می شود که حاوی اطلاعات تأیید نشده است.

علاوه بر این ، هنگامی که می خواهید محتوای تأیید نشده را به اشتراک بگذارید ، یک اخطار “هشدار” نمایش داده می شود و پیامی از شما می خواهد که آیا می خواهید آن را به اشتراک بگذارید. کاربر باید اشتراک یا لغو را انتخاب کند.

در صورت وجود هرگونه اطلاعات گمراه کننده ، سرویس را متوقف کرده و به کاربر اجازه تجدیدنظر را بدهید. اگر صحت اطلاعات تأیید شود ، علائم هشدار دهنده برداشته شده و می توان مطالب را به اشتراک گذاشت.

این اقدام جدید بلافاصله در ایالات متحده و کانادا اجرا خواهد شد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *