[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در دومین کنفرانس مطبوعاتی در تاج 19 در محل اقامت نخست وزیر توکیو برگزار شد. دولت ژاپن اعلام کرده است که وضعیت اضطراری کرونا 19 را برای 10 منطقه از جمله توکیو به مدت یک ماه تا 7 مارس تمدید خواهد کرد. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جه یونگ = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا روز دوم اعلام کرد که پس از تصمیم ستاد مقابله با تاج 19 تا یک ماه وضعیت اضطراری را از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی تمدید کرد ، شروع واکسیناسیون کمی زودتر بود و هدف اواسط ماه بود.

به گزارش NHK Broadcasting ، نخست وزیر سوگا در مورد موضوع واکسیناسیون گفت: “من می گویم اواخر ماه فوریه است ، اما سعی می کنم هرچه سریعتر این کار را انجام دهم” و “من می خواهم پس از تأیید واکسیناسیون را از اواسط فوریه شروع کنم اثربخشی و ثبات “. ”

نخست وزیر تأکید کرد که دولت ، از آغاز کار کادر پزشکی و واکسین کردن افراد مسن از ماه آوریل ، تمام هزینه ها را پوشش می دهد.

در آغاز کنفرانس مطبوعاتی آن روز ، نخست وزیر سوگا گفت: “ما تازه ستادی را برای مقابله با ویروس کرونا تشکیل داده ایم و استان توچیگی لغو شده است ، همانطور که در تاریخ 7th با توجه به اعلام اضطراری برنامه ریزی شده بود ، و بقیه سایتاتاما ، چیبا ، توکیو ، کاناگاوا ، گیفو ، آیچی و کیوتو. استان اوزاکا ، استان هیوگو و استان فوکوکا تصمیم گرفته اند که آن را یک ماه تا هفتم ماه بعد تمدید کنند. “

نخست وزیر گفت: “ما بسیار متاسفیم که قادر به تکمیل وضعیت اضطراری در 11 منطقه نیستیم” و “بیماران سخت همچنان به کاهش عفونت ادامه می دهند و با اقدامات عمیق تری مانند برش رستوران در بیمارستان بستری می شوند ساعت کار ، “همچنین باید کاهش یابد.”

به ویژه ، نخست وزیر گفت دو بو هیون ، که وضعیت او در حال بهبود است ، قصد دارد بیانیه را بدون انتظار برای مهلت 7 مارس تنظیم کند.

نخست وزیر سوگا گفت: “تعداد مبتلایان جدید در سراسر کشور در 7 ژانویه ، هنگام اعلام اولین اعلامیه ، 7721 نفر بود ، اما پس از آن رد شد و در 1 فوریه ، روز قبل 1783 بود. در توکیو ، 7 ژانویه ، 2447 بود ، اما تا فوریه روز قبل به طور قابل توجهی کاهش یافت. 393 در روز بود ، اما امروز اندکی به 556 رسیده است “، وی چندین بار در طول کنفرانس گفت:” از طریق اقدامات انجام شده تا کنون و از طریق همکاری مردم ، یک اثر واضح دیده می شود. “

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.