[ad_1]

رئیس جمهور کن میاوچی جانشین رئیس جمهور بعدی می شود
جونیچی میاکاوا معاون رئیس جمهور ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت

پیوند_انتخابی
[Токио = AP / Newsis]Son Jeong-eui ، رئیس سافت بانک ، نتایج تسویه حساب SoftBank را در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز ششم در هتل رویال پارک در توکیو ژاپن برگزار شد ، اعلام کرد. رئیس سئون جئونگ ای گفت که سه ماهه اول ضرر عملیاتی طی 14 سال گذشته به دلیل شکست های پی در پی سرمایه گذاری در شرکت های نوپایی مانند WeWork و Uber بوده است. وی در مورد عملکرد WeWork پیش بینی می کند: “بسیاری از مکان ها کمتر از یک سال پس از ساخت وجود دارد ، بنابراین کسری افزایش یافته است ،” بهبود بهره وری با گذشت زمان محقق می شود. ” 11/06/2019

[서울=뉴시스]گزارشگر NHK Broadcasting در تاریخ 26th ، گزارشگر یو سه جین = رئیس سون بانك Son Jeong-eui استعفا داد و رئیس كل ژنرال میاوچی را بر عهده گرفت.

NHK افزود ، Softbank همچنین در آوریل میاكاوا جونیچی ، 55 ساله ، معاون رئیس جمهور را به سمت رئیس و مدیر عامل ارتقا داد.

میاگاوا ، که به سمت مدیر عامل جدید منصوب خواهد شد ، در دهه 1920 خود یک شرکت اینترنتی تاسیس کرد و سپس به عنوان مدیر فن آوری پشتیبانی از ایستگاه های پایه استاندارد 5G ارتباطی با سرعت بالا و ظرفیت بالا ، به سلف سافت بانک پیوست. رئیس یک شرکت خدمات

میاوچی ، که به عنوان رئیس جدید به عهده گرفت ، مدتهاست با بنیانگذار ، رئیس Jeong-eui Son تجارت مخابرات را هدایت می کند و بر کل گروه ، از جمله یاهو و LINE ، که مدیریت را در ماه مارس به عنوان رئیس ادغام می کند ، نظارت خواهد کرد.

رئیس Son Jeong-eui از سمت خود استعفا داد و “مدیر موسس” شد.

به نظر می رسد سافت بانک در حال توسعه نسل جدیدی از مدیریت است ، در حالی که تجارت خود را با سیستم بعدی Miyakawa که توسط رئیس جمهور انتخاب شده و در زمینه هایی مانند 5G و هوش مصنوعی (AI) رانندگی خودکار تمرکز می کند ، گسترش می دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *