[ad_1]

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스]در 24 سپتامبر سال گذشته ، یک واکسن جدید کارخانه ای علیه ویروس کرونا (کرونا 19) ، که توسط این شرکت تولید شده بود ، در کارخانه Sinobaeksa در پکن ، چین به نمایش درآمد. یک مطالعه نشان داد که واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، ساخته شده توسط Sinobac چینی ، 50.4٪ در یک آزمایش بالینی در برزیل موثر بود ، که به طور قابل توجهی به گزارش اصلی نزدیک نیست. 2021.1.13

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = تولید کننده واکسن چینی Sinobaek (興 興 ، Cushing Biology) برای تهیه واکسن ویروس کرونا (Corona 19) جدید توسط داروخانه ملی درخواست کرده است.

سوم ، Sinobaek از طریق WeChat رسمی اعلام كرد كه “این شركت درخواست آزادی در داروخانه ملی را كرده است.”

سینوباک افزود: “واکسن کرونا 19 ما در آزمایشات بالینی فاز 3 پیشرفت داشته و از ایمنی خوبی برخوردار است.” این استاندارد مربوط به واکسن کرونا 19 را دارد.

اثرات ایمنی Synovac در کشورهای مختلفی که آزمایشات بالینی انجام شده است ، متفاوت گزارش شده است. در ترکیه 25/91 درصد ، اندونزی 3/65 درصد و برزیل 3/50 درصد.

پیش از این ، در تاریخ 25 نوامبر سال گذشته ، گروه دارویی چین Sinopharm (گروه دارویی چین) برای انتشار واکسن کرونا که توسط آن تولید شده است ، به داروخانه ملی مراجعه کرد 19.

در تاریخ 31 دسامبر ، حدود یک ماه بعد ، شورای دولت رسماً اعلام کرد که واکسن سینوپام برای رهاسازی تأیید شده و به تولید می رسد.

وقتی واکسن Synovac Corona 19 تأیید شد ، تعداد واکسن های Corona 19 که به طور رسمی در چین تأیید شده اند ، از یک نوع به دو مورد افزایش می یابد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *