[ad_1]

به درخواست ایالات متحده تماس بگیرید … “اتحاد RC-US محور اصلی ثبات در شمال شرقی آسیا است”
وزیر آستین با وزیر دفاع ژاپن گفتگو می کند … بحث درباره مسائل هند و اقیانوس آرام

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]وزیر دفاع Seo Walk صبح 8 اکتبر سال گذشته با وزیر دفاع Mark Mark Esper صحبت کرد. (عکس = با مجوز از وزارت دفاع ملی) 2020.10.08. [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جی هیون = وزارت دفاع در روز 24 اعلام کرد که وزیر دفاع Seo Walk و وزیر دفاع جدید ایالات متحده لوید آستین برای تأیید اتحاد جمهوری قزاقستان و ایالات متحده با یک تماس تلفنی تماس گرفتند.

وزارت دفاع گفت ، این تماس به درخواست ایالات متحده انجام شد و دو وزیر بر ثبات اتحاد RK-US و سیستم همکاری نزدیک بین مقامات دفاعی دو کشور تأکید کردند.

وزیر سئو به مناسبت آغاز به کار آستین در تونگوا تبریک گفت: “ما معتقدیم که وزیر امور خارجه آستین ، که داستانهای بیشماری را نوشت ، بهترین مرد برای انجام وظیفه سنگین وزیر دفاع بر اساس تجربه و تجربه متنوع خود در حوزه دفاعی “او گفت.

“اتحاد ROK و ایالات متحده به عنوان حلقه و نمونه ترین اتحاد برای صلح و ثبات در شمال شرقی آسیا در نظر گرفته شده است و ما برای تقویت بیشتر اتحاد در آینده با ما همکاری نزدیک خواهیم کرد.”

دو وزیر توافق کردند که همکاری نزدیک بین ایالات متحده و کره با توجه به شرایط منطقه ، از جمله شبه جزیره کره ، بیش از هر زمان دیگری مهم است.

علاوه بر این ، ما تصمیم گرفتیم که با هم کار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اتحاد RC-US به توسعه یک اتحاد مکمل و آینده نگر ادامه می دهد و در مورد موضوعات مورد علاقه متقابل ، از جمله اتحاد RC-US ، به طور آشکار و آشکار ارتباط برقرار می کنیم.

دو وزیر توافق کردند که در آینده نزدیک برای ایجاد دوستی و اعتماد به صورت رو در رو با یکدیگر دیدار و در مورد موضوعات مختلف گفتگوهای عمیق انجام دهند.

وزارت دفاع آمریكا با انتشار بیانیه مطبوعاتی اعلام كرد كه آستین اتحاد شدید ROK و آمریكا را در گفتگو با وزیر سئو در تاریخ 23 (به وقت محلی) تأیید كرده است.

وی گفت: دو وزیر در مورد محیط امنیتی شبه جزیره کره و منطقه تبادل نظر کرده و بر لزوم حفظ آمادگی نیروهای متحد تأکید کردند.

پیوند_انتخابی
[워싱턴D.C.=AP/뉴시스]لوید آستین ، نامزد وزیر دفاع ایالات متحده ، به جلسه استماع کنگره در نوزدهم (به وقت محلی) پاسخ می دهد. 2021.01.20

وزیر آستین همچنین با وزیر دفاع ژاپن نوبو کیشی (岸 信 ()) صحبت کرد.

آستین در توییتر نوشت: “ما اولین تماس خود را با وزیر دفاع کیشی برقرار کردیم.” “ما در مورد اتحاد پایدار ایالات متحده و ژاپن و تلاش های مشترک برای حفظ اقیانوس هند و آرام آزاد و آزاد بحث کردیم.”

کیودو نیوز ژاپن گزارش داد که کیشی وزیر دفاع آستین و کیشی صبح امروز در گفتگوی تلفنی سیاست “هسته ای سازی کامل ، قابل تأیید و غیر قابل برگشت (CVID)” در مورد سلاح های هسته ای کره شمالی را دوباره تأیید کردند.

آستین ، اولین وزیر دفاع دولت بایدن ، توسط مجلس سنا تصویب شد و در 22 (به وقت محلی) کار خود را آغاز کرد. وی در جلسه دادرسی یک ژنرال چهار ستاره بود و برای افزایش سرعت همکاری با متحدان بزرگی مانند کره و ژاپن ابراز آمادگی کرد.

◎ Sympathy Press Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.