[ad_1]

پیوند_انتخابی
[프랑크푸르트=AP/뉴시스]در نوزدهم (به وقت محلی) در فرانکفورت ، آلمان ، زنی که برای جلوگیری از تاج 19 ماسک زده بود ، هنگام گوش دادن به موسیقی از جلوی سالن اپرای قدیمی عبور کرد. دولت آلمان اعلام کرده است که برای آماده سازی انتشار ویروس COVID-19 جهش یافته ، تمام محدودیت های قرنطینه را تا 14 فوریه تمدید خواهد کرد. 2021.01.20.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = شاخص مدیران خرید ژانویه (اخبار PMI فعلی) که روند اقتصادی منطقه یورو را نشان می دهد ، از 49.1 در ماه قبل به 47.5 کاهش یافت.

طبق Market Watch ، مطالعه ای از بازار IHS در انگلستان به 22 اعلام کرد که PMI جامع منطقه یورو برای جلوگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) در اروپا ، محاصره (محاصره) ایجاد می کند ، که به شدت بر بخش خدمات تأثیر می گذارد. گفته شد که به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

میانگین پیش بینی بازار 6/47 بود که کمی کمتر از آن بود.

PMI منطقه یورو در ژانویه 1.4 واحد از 46.4 به 45.0 کاهش یافت. رتبه بازار 44.5 بالاتر بود.

با ادامه محدودیت های ترافیکی ، فعالیت اقتصادی نیز کاهش یافته و شرکت ها تحت فشار کاهش قیمت ها قرار دارند.

شاخص قیمت از 48.4 به 46.9 کاهش یافت که از ژوئن سال گذشته پایین است.

PMI تولید نیز از 55.2 در دسامبر گذشته به 54.7 کاهش یافت. با این حال ، این هنوز هم از اقتصاد اروپا پشتیبانی می کند ، کاملاً بالاتر از دهه 1950 ، که توسعه اقتصادی و انقباض را از هم جدا می کند. پیش بینی بازار 54.5 است.

شاخص تولید که در کل شاخص PMI منعکس شده است ، از 56.3 به 54.5 کاهش یافته و شاخص اشتغال با ادامه کاهش بخش تولید ، از 49.2 به 48.9 کاهش یافته است.

شاخص تولید کامپوزیت پیشرو از 64.5 در ماه قبل به 63.6 کاهش یافت که برای مدت سه سال سطح بالایی بود ، اما گسترش واکسیناسیون برای ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) باعث ایجاد خوش بینی در آینده شد.

تحلیلگران بازار گفتند: “کشورهای اروپایی به دلیل افزایش نرخ آلودگی به COVID-19 شروع به گسترش و تقویت اقدامات متقابل کرده اند. PMI این احتمال را نشان می دهد که نرخ رشد تولید ناخالص داخلی (یورو) در منطقه یورو همچنان منفی باشد. سه ماهه اول امسال “وی گفت که” انتظار بهبود اقتصادی قابل ملاحظه ای دشوار است. “

بازار IHS همچنین اظهار داشت که “به دلیل اقدامات شدیدتر برای جلوگیری از تاج 19 ، انتظار می رود اقتصاد منطقه یورو در رکود W شکل قرار گیرد.”

بازار IHS سپس خود را تشویق کرد که شدت کمتری نسبت به رکود اقتصادی در بهار سال گذشته داشته باشد. “بخش تولید روند نسبتاً بهبودی را نشان می دهد ، تقاضای صادرات نیز در حال افزایش است و اقدامات انسداد به طور متوسط ​​در مقایسه با سال گذشته قوی نیستند.”

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *