[ad_1]

پیوند_انتخابی
[킹스턴=신화/뉴시스]در روز بیست و یکم (به وقت محلی) در کینگستون ، حومه لندن ، انگلیس ، مردی نقابدار به سمت مجسمه قرمز یک جعبه تلفن به نام “دستیابی به موفقیت” می رود. در انگلیس ، 1820 مرگ جدید برای کرونا 19 گزارش شده است که بیشترین مرگ در هر روز از زمان شیوع کرونا 19 است. 2021.01.22.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = شاخص جامع خرید مدیران (آخرین اخبار PMI) ، که اقتصاد باتجربه انگلیس را منعکس می کند ، به دلیل ظهور مجدد ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) و خروج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) به شدت سقوط کرد. و اثرات Brexit.

طبق گزارش بی بی سی و مارکت واچ ، تحقیقات بازار IHS Markets / CIPS در تاریخ 22 اعلام کرد که کل PMI انگلیس در ژانویه ، که صنعت خدمات و تولید را با هم ترکیب می کند ، 40.6 بود که 9.8 واحد افت نسبت به 50.4 دسامبر سال گذشته بود.

میانگین نمره اقتصاددان 45.5 است که در واقع بسیار کمتر از آن است.

بخش خدمات به شدت ضربه خورد. در ژانویه ، PMI صنعت خدمات از 38/8 از 10.6 واحد به 49.4 به 38.8 کاهش یافت.

برای سه ماه متوالی به زیر 50 رسید ، کمترین میزان از ماه مه سال گذشته است.

PMI تولید از 57.5 در دسامبر به 52.9 کاهش یافت. کاهش سرعت رشد شاخص تولید و کاهش سفارشات جدید بسیار زیاد بود.

تحلیلگران گفتند که علاوه بر محاصره سوم احیای کرونا 19 ، اختلالات در عرضه ، افزایش هزینه ها و کاهش صادرات ناشی از Brexit نیز تأثیر منفی داشته است. اشتغال که در دسامبر سال گذشته کاهش یافت نیز مجددا خراب شد.

با این حال ، با شروع جدی واکسیناسیون تاج 19 ، اقدامات خوب بهبود یافت و خوش بینی در مورد چشم انداز تجارت در شش و نیم سال به سطح بالایی بازگشت.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *