[ad_1]

یک مرکز تولید جدید در آلمان افتتاح شده است … پیش بینی می شود هر سال 750 میلیون دسته تولید کند

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] در 27 دسامبر سال 2020 در تورین ، ایتالیا ، جایی که یکی از اعضای اتحادیه اروپا تزریق واکسن Pfizer-Bioentech Corona 19 را انجام داد ، کارکنان پزشکی یک بطری واکسن Pfizer با کلاه بنفش را در دست داشتند. 3 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده است = خبرگزاری فرانسه در تاریخ 1 (به وقت محلی) گزارش می دهد که Pfizer ، یک شرکت دارویی ایالات متحده و Bioentech ، یک شرکت دارویی آلمان تصمیم گرفته اند 75 میلیون دوز اضافی از واکسن جدید ویروس کرونا (Corona 19) را به اتحادیه اروپا در سه ماهه دوم.

در بیانیه روز مدیر ارشد مالی Biontech (CFO) ، “ما تصمیم گرفتیم 75 میلیون دوز اضافی واکسن Corona 19 را در سه ماهه دوم سال جاری به اتحادیه اروپا تحویل دهیم.”

در پایان سال تصمیم گرفته شد که در مجموع 200 میلیون دسته را تحویل بگیرد. این نسبت به 1.3 میلیارد بار قبلی 700 میلیون برابر افزایش داشته است.

Pfizer و Bioentech برای افزایش تولید واکسن ، در ماه جاری یک مرکز تولید جدید در شهر ماربورگ در مرکز آلمان افتتاح می کنند. پیش بینی می شود که هر سال 750 میلیون دوز واکسن اضافی تولید کند.

AstraZeneca توافق کرد که 9 میلیون دسته دیگر را در سه ماهه اول اتحادیه اروپا روز قبل تحویل دهد. کل عرضه در سه ماهه اول 40 میلیون لات بود. با این حال ، این نیمی از همان چیزی است که در ابتدا برنامه ریزی شده بود.

اتحادیه اروپا به دلیل اختلالات در تأمین واکسن توسط شرکت های دارویی ، برنامه های واکسیناسیون را مختل کرده است. انتظار می رود بحران واکسن تا حدودی حل شود ، زیرا هر دو سایت تصمیم به تهیه واکسن های اضافی گرفته اند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *