[ad_1]

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] در تاریخ 27 دسامبر سال 2020 در تورین ، ایتالیا ، جایی که یکی از اعضای اتحادیه اروپا واکسن Pfizer-Bioentech Corona 19 را با تزریق واکسن تزریق کرد ، کادر پزشکی یک بطری واکسن Pfizer با کلاه بنفش در دست داشتند. 3 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جائه یونگ = فایزر ، یک شرکت دارویی آمریکایی ، در تاریخ 5 اعلام کرد که درخواست استفاده اضطراری از واکسن کرونا 19 را که به هند ارسال شده بود پس گرفته است زیرا نمی تواند درخواست تأیید مقامات بهداشتی را قبول کند.

اداره داروی هند از Pfizer خواسته است تا ثبات و مصونیت سرخپوستان بومی را دوباره آزمایش کند و پس از مشورت قادر به پذیرش آن نیست ، بنابراین این برنامه را لغو می کند.

این واکسن ، که توسط Pfizer با همکاری Bioentech در آلمان تولید شده است ، مرحله ای بود که نتیجه نهایی در اسرع وقت اعلام شد و برای اولین بار برای استفاده در یک کشور سوم (انگلیس) که به یک شرکت دارویی وابسته نیست ، حتی به طور جدی تایید شد مشکلات ذخیره سازی با واکسن تاج مترادف شده است.

علاوه بر هند ، بسیاری از کشورها به داروسازان واکسن مشهور در سطح بین المللی نیاز دارند که آزمایشات بالینی فاز 3 را برای بیش از 30،000 نفر به پایان رسانده اند و در مرحله تصویب آزمایش های کوچک ، حتی در کشور خود هستند.

به نظر می رسد که Pfizer در برخی موارد درخواست معافیت از آزمایش های میدانی “وحدت بخش” را داشته است. رویترز گزارش داد ، پیش از این ، فایزر از هند خواسته است که برای آزمایش در روند تأیید ایالات متحده و آلمان واجد شرایط شود ، اما مقامات هندی این درخواست را رد کردند. فایزر می گوید بسیاری از کشورها فقط اجازه استفاده از آزمایشات و داده های موجود را داده اند.

Pfizer پس از انگلستان ، ایالات متحده و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در اواخر سال گذشته درخواست استفاده در هند را صادر کرد ، در آن زمان هدف تولید 1.321 تزریق 2021 به طور قابل توجهی به 2 میلیارد افزایش یافت.

واکسن دانشگاه AstraZeneca-Oxford و واکسن محلی Barat Biotech در هند ، که بعداً توسط Pfizer برای استفاده در هند اعمال شد ، پس از قبول درخواست مقامات برای انجام آزمایش های میدانی ، تأیید شدند.

هند ، با جمعاً نزدیک به 1.4 میلیارد نفر جمعیت و تأیید تجمعی بیش از 10 میلیون نفر پس از ایالات متحده ، واکسیناسیون 300 میلیون نفر را در نیمه اول 16 ژانویه آغاز کرد.

چین که جمعیت بیشتری نسبت به هند دارد ، فقط استفاده از واکسن خود را تأیید می کند ، بنابراین انتظار می رود که استفاده از Pfizer در بزرگترین جمعیت جهان برای مدت زمان قابل توجهی دشوار باشد.

Pfizer متعهد است 600 میلیون آمپول به اتحادیه اروپا و ایالات متحده تحویل دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.