[ad_1]

95.6٪ ویروس کرونا ، 85.6٪ اثر پیشگیرانه در برابر جهش انگلیسی
کارآیی 60٪ در آزمایشات بالینی در آفریقای جنوبی … از جمله بیماران HIV در کاندیداها
قیمت یک وعده 17000 وون است … ارزان تر از Pfizer و Modena
روش تزریق مستقیم پروتئین آنتی ژن … در دمای اتاق در 8-2 درجه نگهداری شود

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스] در تاریخ 28 (به وقت محلی) گزارش شد که واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) از شرکت دارویی آمریکایی NovaVax دارای اثر پیشگیرانه 89.3٪ است. عکس کارمندان پزشکی بیمارستان جورج لندن را نشان می دهد که در اکتبر گذشته برای آزمایش بالینی واکسن NovaVax آماده می شوند. 29.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر جوان سوری = واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) از شرکت دارویی آمریکایی NovaVax دارای اثر پیشگیری 89.3٪ است.

NovaVax در صفحه اصلی در تاریخ 28 (به وقت محلی) اعلام کرد که این اثر را در یک آزمایش بالینی فاز 3 در انگلیس تأیید کرده است ، 15000 نفر از افراد بین 18 تا 84 سال را هدف قرار داده است. در این آزمایش بالینی فاز 3 ، 27٪ از شرکت کنندگان 65 سال یا بیشتر بودند. همچنین قابل توجه است که داده های کافی برای افراد مسن ارائه می شود.

نتایج منتشر شده در این روز ارقامی است که اثرات پیشگیرانه کل تاج 19 و جهش یافته تاج 19 را ترکیب می کند.

NovaVax اظهار داشت كه در مورد تاج كل 19 ، اثر پروفیلاكتیك به 95.6٪ رسیده است و آن اثر پیشگیری كننده 85.6٪ را روی ویروس جهش یافته از انگلستان نشان داده است.

واکسن نوا تنها واکسنی است که اثرات مثبتی بر روی ویروس های جهش یافته نشان داده است.

اثر کلی پیشگیری از تاج 19 نیز نسبت به Pfizer Biontech (95٪) و Modena (94.1٪) برتر است.

آزمایشات بالینی انجام شده در آفریقای جنوبی 60٪ اثر پیشگیرانه نشان داده است.

نواواکس گفت: “در آفریقای جنوبی ، در طی یک آزمایش بالینی ، ویروسی با طیف گسترده ای از جهش ها شناسایی شد.”

مسئول آزمایش واکسن NovaVax در آفریقای جنوبی افزود: این تنها واکسن ضد COVID-19 است که به طور علمی اثر پیشگیری از ویروس جهش یافته آفریقای جنوبی را اثبات کرده است.

در مورد یک آزمایش بالینی آفریقای جنوبی با 4400 نامزد ، افراد آلوده به ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV / AIDS) شامل شدند. در مورد گنجاندن افراد آلوده به HIV ، اثر پیشگیری 49٪ است.

واکسن NovaVax روشی است برای استخراج پاسخ ایمنی با تزریق مستقیم پروتئین آنتی ژنیک ساخته شده با استفاده از فناوری نوترکیبی ژنتیکی. از آنجا که پروتئین ها توسط کشت سلولی تولید می شوند ، روش تولید نیز ساده تر است.

واکسن Nova برخلاف Pfizer ، Bioentech و Modena که از اسید ریبونوکلئیک (mRNA ، پیام رسان RNA) استفاده می کنند ، ماده ژنتیکی بسیار ناپایدار ، یک قطعه پروتئینی است ، بنابراین می توان آن را در دمای اتاق در 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری کرد. بی بی سی گزارش داد.

دوز واحد 16 دلار (حدود 17000 وون) است که گرانتر از واکسن AstraZeneca است ، اما ارزان تر از واکسن های Pfizer ، Bioentech و Modena است.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون در بیانیه ای اعلام کرد که از “خبر خوب” استقبال می کند و سازمان تنظیم داروها و محصولات بهداشتی انگلیس (MHRA) تصویب استفاده از واکسن NovaVax را بررسی خواهد کرد. دولت انگلیس در حال حاضر 60 میلیون دوز واکسن NovaVax تولید شده در این کشور را تهیه کرده است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *