[ad_1]

بیایید واکسیناسیون را در سن 65 سالگی شروع کنیم … “لغو شرکت در آزمایش”
30،000 نفر برای آزمایشات بالینی ارجاع شدند ، اما 9،000 داوطلب

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ سوری = NovaVax ، یک شرکت دارویی جهانی که در ساخت واکسن ویروس کرونا (تأخیر 19) تأخیر دارد ، در ترک شرکت کنندگان در یک آزمایش بالینی بزرگسالان مشکل دارد.

همزمان با گسترش واکسیناسیون COVID-19 به بیش از 65 سال توسط دولت ایالات متحده ، سالمندانی که در آزمایش های بالینی واکسن NovaVax شرکت کردند ، اعلام کردند که واکسن Pfizer یا Modena را دریافت می کنند که قبلاً برای استفاده تصویب شده است.

به گزارش واشنگتن پست (WP) در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) ، یک کادر پزشکی مسئول آزمایش بالینی گفت: “تماس های زیادی بین محققان بالینی بالای 65 سال انجام شده است. “او گفت.

سوالات درمورد کسانی که قبلاً واکسن NovaVax را دریافت کرده اند ادامه دارد. وی س askedال کرد آیا دارویی که مورد استفاده قرار گرفته واکسن واقعی است یا داروی دارونما. اگر دارونما دریافت می کنید ، به این معنی است که واکسنی از Pfizer یا Modena دریافت خواهید کرد که اثبات شده است 95٪ موثر است.

یک پزشک از یک آزمایشگاه بالینی در دانشگاه استونی بروک در ایالت نیویورک گفت: “بسیاری از مردم مایل به مطالعه هستند.”

در دسامبر سال گذشته ، NovaVax اعلام کرد که 30،000 محقق بالینی را از ایالات متحده استخدام می کند. از این تعداد ، 25٪ در نظر گرفته شد که بزرگسالان 65 سال یا بیشتر باشند. با این حال ، از هفته گذشته ، تعداد شرکت کنندگان در آزمون فقط 9000 نفر بود.

مشکل دیگر این است که وی کارخانه ای برای تولید واکسن های بزرگ در آزمایشات بالینی پیدا نکرده است.

NovaVax که کارخانه واکسن سازی خود را ندارد ، سال گذشته با تولید کننده Immergent Biosolution قراردادی برای تولید واکسن برای آزمایشات بالینی امضا کرد. با این حال ، هنگامی که جانسون و جانسون ، که قبلاً قراردادی را امضا کرده بودند ، شروع به تولید واکسن در آنجا کردند ، سرانجام NovaVax مجبور شد تولید خود را به بیوتکنولوژی Fujifilm Diosinth منتقل کند.

طرف NovaVax شکایت کرد که “نوسانات ناشی از رقابت بین تولیدکنندگان واکسن است و شرکت فرصت استخدام افراد آزمایش شده را از دست می دهد.”

این شرکت گفت: “این آزمایشات بالینی در مقیاس گسترده ای بر روی 15000 نفر در انگلیس انجام شده است.” “من قصد دارم درخواست كنم.”

یک مقام FDA همچنین گفت: “ما آماده هستیم تا بر اساس داده های حاصل از آزمایش های خارجی ، درخواست تأیید را بررسی کنیم. هیچ قانون خاصی ایجاد نمی کنیم که استفاده از داده های خارجی را دشوار کند.”

در همین حال ، دولت کره اعلام کرده است که پیش خرید 20 میلیون واکسن NovaVax را انجام می دهد.

در آگوست سال گذشته ، NovaVax نامه همکاری برای همکاری بین وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی و SK Bioscience را امضا کرد.

این شرکت قصد دارد از طریق توافق نامه معرفی فناوری بین دو شرکت ، واکسن NovaVax را در کارخانه SK Bioscience تولید کند ، اما دولت قصد دارد برخی از این محصولات را پیش خرید کند.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *