[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه عادی شورای ملی در هجدهم شرکت کرد. در این روز ، نخست وزیر سوگا در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان به خط مشی مدیریت شهری پرداخت. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا به دلیل پاسخ ضعیف به عفونت ویروس کرونا (حمایت از کرونا 19) پشتیبانی خود را از دست می دهد و در نظر سنجی بعدی نخست وزیر در رتبه پنجم قرار دارد.

طبق نظرسنجی انجام شده توسط نیهون کی زای شیمبون از 1014 رأی دهنده 18 ساله و بالاتر در سراسر کشور از 29 تا 31 ماه گذشته و در تاریخ 1 ، منتشر شد ، در رتبه بندی افراد مناسب برای نخست وزیر بعدی ، نخست وزیر سوگا در رتبه 5 با 6٪ پشتیبانی.

شخصی که بیشترین آرا را به دست آورد تارو کونو وزیر اصلاحات اداری و نظارتی بود و 25٪ از نظرسنجی ها به عنوان چهره ای مناسب برای نخست وزیر بعدی بود. جایزه اصلاحات کونو بعنوان یک مدیر واکسیناسیون تازه تأسیس به دلیل حادثه 19 کرونا کار می کند.

در جایگاه دوم ، مقام سوم به شیگرو ایشیبا ، رئیس سابق حزب لیبرال دموکرات ، که 16 درصد حمایت و Shinjiro Koizumi ، با 13 درصد حمایت ، تعلق گرفت. نخست وزیر سابق شینزو آبه با 7 درصد در رتبه چهارم قرار گرفت.

نخست وزیر سوگا نخست وزیر را در ماه سپتامبر پس از استعفا نخست وزیر سابق آبه به دلیل وخیم شدن بیماری مزمن ، به عهده گرفت. این مدت تا پایان ماه سپتامبر سال جاری است ، اما افکار عمومی این است که احتمال یک دوره دیگر زیاد روشن نیست. در زمان افتتاح ، امتیاز تصویب کابینه سوگا به 65 درصد رسید ، اما پس از 4 ماه افتتاحیه به شدت افت کرد و اخیراً به 30 درصد رسید. انتقادات از صدور دیرهنگام اعلامیه اضطراری و شکایات مربوط به اقدامات متقابل کرونا 19 به عنوان زمینه ای برای کاهش شدید تحلیل می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *