[ad_1]

اکتبر گذشته ، “مهمترین کشور همسایه”
این بار اصطلاح “فوق العاده” حذف شده است … “روابط دو کشور بسیار جدی است”
“هیچ تغییری در عزم برای مقابله بدون شرط کره شمالی با کیم جونگ اون وجود ندارد”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در روز هفتم کنفرانس مطبوعاتی را در محل اقامت نخست وزیر در توکیو برگزار می کند. 2021.01.07.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا اولین سخنرانی خود را در مورد سیاست های شهری در هجدهم ارائه داد.

به گفته نیهون کی زای شیمبون (Nikkei) در هجدهم و پخش مستقیم از کانال رسمی یوتیوب در توکیو در یوتیوب ، نخست وزیر سوگا بعد از ظهر امروز در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان خطاب به سیاست شهرداری صحبت کرد.

سخنرانی در مورد سیاست شهرداری سخنرانی در توضیح سیاست های کل کابینه در مجلس شورای ملی عادی است که هر ژانویه تشکیل می شود. این اولین بار است که سوگا در سپتامبر سال گذشته روی کار آمد.

به ویژه ، نخست وزیر سوگا در این سخنرانی گفت: “کره همسایه مهمی است” و “روابط فعلی دو کشور بسیار جدی است. برای بازگشت به روابط سالم ، کره به شدت خواستار پاسخ مناسب طرف کره ای بر اساس موقعیت ثابت “. گفت

نایک گفت نخست وزیر سوگا در سخنرانی اکتبر گذشته خود از کره به عنوان “همسایه فوق العاده مهم” نام برد ، اما این بار عبارت “فوق العاده” حذف شد. سخنرانی اعتماد به نفس سخنرانی نخست وزیر ژاپن است که سیاست دولت وی را در مجمع فوق العاده پارلمانی و مجلس ویژه پارلمانی پس از انتخابات مجلس عوام توضیح می دهد.

علاوه بر این ، دستور توضیح سیاست خارجی در کشورهای همسایه (محله ها) کره شمالی ، چین ، روسیه ، آسه آن و کره جنوبی بود. در ردیف آخر بود.

این به عنوان بازتاب وخیم شدن روابط بین کره و ژاپن به دلیل “راحتی زنان حاکم” اخیر خوانده می شود. در روز هشتم قبل ، بخش امور مدنی دادگاه منطقه مرکزی سئول (به ریاست قاضی کیم جونگ-اون) درمورد شاکی حکم داد که دولت ژاپن برای 12 نفر از جمله مرحوم Bae 100 میلیون خسارت پرداخت خواهد کرد. چون سلام ، علیه دولت ژاپن.

نخست وزیر سوگا در پاسخ گفت: “من هرگز نمی توانم آن را بپذیرم.” وی همچنین اقدام غیرمعمول مصاحبه انتصاب مجدد با نام كوان پیو ، سفیر کره جنوبی در بازگشت به ژاپن را انجام داد.

وی تأكید كرد ، “من برای تقویت بیشتر همبستگی بین ایالات متحده و ژاپن با جو بایدن رئیس جمهور جدید منتخب بعدی ایالات متحده ملاقات خواهم كرد ، وی كه از 20 ام روز كار خود را آغاز خواهد كرد.”

وی در مورد کره شمالی گفت: “ما قطعنامه خود را برای مقابله بدون شرط با رهبر کره شمالی تغییر نمی دهیم. ما مسائل مختلف مانند آدم ربایی ، سلاح هسته ای و موشک را بر اساس اعلامیه صلح ژاپن و ژاپن به طور کامل حل خواهیم کرد. هدف ما برای انحلال و عادی سازی روابط دیپلماتیک “، وی گفت.

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه منظم هجدهمین مجلس شورای ملی شرکت کرد. در این روز ، نخست وزیر سوگا در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان سخنرانی کرد در مورد سیاست های مدیریت شهری. 2021.01.18.

نخست وزیر سوگا مصوبه ای را برای لغو اعلام آلودگی ویروس کرونا ویروس اضطراری (کرونا 19) زودتر اعلام کرد. وی گفت: “اول از همه ، ما در اسرع وقت (شیوع عفونت تاج 19) را برطرف خواهیم کرد. ما جامعه ای پر از امنیت و امید را تحقق خواهیم بخشید.”

در اطراف منطقه ای که اعلامیه اضطراری صادر شده است ، وی تأکید کرد که “من به سرعت از مرحله 4 (جایی که عفونت در جدی ترین مرحله است) خارج می شوم”. در حال حاضر اعلامیه خارق العاده کرونا 19 برای 11 دولت محلی کلانشهر از جمله کلانشهرها در ژاپن صادر شده است. آخرین مهلت هفتم ماه آینده است.

برای چهار اقدام ، همکاری مردم درخواست شده است: کاهش ساعات کار رستوران ، خودداری از بیرون رفتن ، کار از راه دور (دورکاری و مقابله) و محدودیت در رویدادها. وی با استناد به بازنگری در قانون اقدامات ویژه کرونا 19 ، گفت: “ما با مجازات و حمایت ، کارایی کاهش زمان رستوران را افزایش خواهیم داد.”

واکسن کرونا 19 می گوید که “به شدت تأکید می کند” که بستر فراهم کند تا واکسیناسیون از اواخر فوریه آغاز شود.

وی برای پایتخت ، توکیو ، که شیوع عفونت تاج 19 در آن شدید است ، گفت: “ما در حال انجام آخرین تغییرات برای تأمین بیش از 1000 تخت هستیم.

وی در مورد بازیهای المپیک و پارالمپیک در توکیو که تابستان امسال برگزار می شود ، هنگامی که نظریه لغو افزایش یافته است ، وی انگیزه خود را بیان کرد و گفت: “ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از عفونت انجام خواهیم داد و ما رقابت را درک می کنیم ”

اقدامات مشخصی در مورد هدف انتشار واقعی گازهای گلخانه ای با انتشار صفر تا سال 2050 پیشنهاد شده است. وی گفت كه تمام اتومبیل های جدید فروخته شده تا سال 2035 را برق می زند.

وی با راه اندازی صندوق 2 تریلیون ین گفت: “ما از شركتهایی كه باعث ایجاد نوآوری و تسریع در توسعه و تجاری سازی فناوری پیشرفته می شوند ، حمایت خواهیم كرد.”

وی همچنین گفت که یک چارچوب بازار مالی برای جذب شرکت های خصوصی و سرمایه گذاری خارجی ایجاد خواهد کرد. وی در اجرای استراتژی رشد سبز گفت: “اثر اقتصادی 190 تریلیون ین در سال 2050 پیش بینی می شود.”

در مورد پاسخ قبلی خود به رسوایی “در آستانه نشست شکوفه های گیلاس” ، که توسط گروه پشتیبانی نخست وزیر سابق شینزو آبه ترتیب داده شده بود ، اذعان داشت: “چیزی متفاوت از حقیقت وجود دارد” و “متاسفم. دوباره عذرخواهی می کنم عذرخواهی کردم او به عنوان دبیر ارشد کابینه آبه خدمت می کند و به عنوان “دهان” نخست وزیر سابق آبه خدمت می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *