[ad_1]

نتایج سه ماهه چهارم سال گذشته بیش از پیش بینی های کارشناسان بود

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]در تاریخ 10 نوامبر 2016 ، مردم از مقابل دفتر مایکروسافت در نیویورک عبور کردند. 27.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = به لطف رشد تجارت ابری ، مایکروسافت (MS) سه ماهه چهارم خود را در سال گذشته منتشر کرد و از پیش بینی بازار پیشی گرفت.

طبق بیانیه مایکروسافت و CNBC در تاریخ بیست و ششم (به وقت محلی) ، مایکروسافت نتایج سه ماهه خود را اعلام کرد که در سی و یکم ماه گذشته به پایان رسید.

فروش به 43.80 میلیارد دلار (حدود 47 تریلیون دلار) رسید که 17 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است. این پیش بینی شرکت تحقیقات بازار Refinitiv (40.18 میلیارد دلار) بود.

درآمد خالص با افزایش 33 درصدی به 15.5 میلیارد دلار (حدود 17 تریلیون دلار) رسید. درآمد هر سهم (EPS) 2.03 دلار بود که بیش از پیش بینی 1.64 دلار است.

فروش هوشمند تجارت ابری با 23٪ افزایش به 14.6 میلیارد دلار (حدود 16 تریلیون KRW) رسیده است. برآورد تحلیلی (13.7 میلیارد دلار) مورد مطالعه توسط Faketet نیز بیش از پیش بینی است. این بخش شامل سرویس های ابری Azure و GitHub است که از رشد مایکروسافت در سال های اخیر پشتیبانی کرده اند.

به طور خاص ، فروش لاجوردی که تحلیلگران انتظار داشتند 42 درصد افزایش یابد ، 50 درصد افزایش یافته است. مایکروسافت میزان فروش لاجوردی را به میزان زیاد اعلام نمی کند.

بخش More Calculations ، که شامل تبلیغات ویندوز ، بازی ها و تبلیغات جستجو است ، فروش 15.12 میلیارد دلار (حدود 16 تریلیون دلار) را اعلام کرد که 14 درصد افزایش داشته است. این تقسیم همچنین از پیش بینی واقعیت ثابت شده فراتر رفت.

امی هود ، مدیر ارشد مالی MS ، انتظار دارد رشد فروش دو رقمی در سال مالی منتهی به 30 ژوئن داشته باشد.

در این روز ، قیمت سهام مایکروسافت با 232.33 دلار به پایان رسید و رکورد را شکست. به دنبال اعلام نتایج ، تجارت غیر کارگری نیز تقریباً 4٪ افزایش نشان داد.

امسال ، در حالیکه استاندارد و پورز 500 (S&P) حدود 3٪ افزایش یافت ، سهام MS 5٪ جهش کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوزnews.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *