[ad_1]

برای افراد مسن ، مقامات محلی از طریق تلفن رزرو می کنند

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] سیزده شهروند نقاب دار از یک مسیر پیاده روی در توکیو ژاپن عبور می کنند تا از ابتلا به ویروس کرونا ویروس جدید جلوگیری کنند (کرونا 19). 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار Kim Ye Jin = LINE شرکت تابعه ژاپنی Naver پشتیبانی از سیستم رزرواسیون جدید برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا (کرونا 19) را در ژاپن آغاز کرده است.

طبق روزنامه Mainichi در تاریخ 29th ، لاین روز قبل اعلام کرد که با استفاده از برنامه (برنامه) خود برای مقامات محلی در سراسر کشور ، سیستم رزرواسیون واکسن COVID-19 را فراهم می کند. این یک برنامه رایگان است.

این روزنامه توضیح داد که به انتخاب مکان و تاریخ واکسیناسیون کمک می کند و در نتیجه مسئولیت دولت محلی و ساکنان را کاهش می دهد.

حدود 100 دولت محلی در سراسر کشور ، از جمله ساموکاوا-ماچی در استان کاناگاوا و شهر کینوکاوا در استان واکایاما ، در حال انجام معرفی یا بررسی مقدمه هستند.

به طور خاص ، این فرمی برای رزرو با وارد کردن شماره کوپن واکسیناسیون است که توسط دولت محلی اعلام شده است. همچنین می توان برای اطلاعات مربوط به کرونا 19 جستجو کرد. وقتی سوالی می پرسید ، سیستم chatbot با استفاده از هوش مصنوعی (AI) وظیفه پاسخگویی را دارد.

سیستم تشخیص متن ، بلیط واکسیناسیون را می خواند و بسته به مقامات محلی عملکردی که با گرفتن کارت شناسایی و شخص دارای تلفن هوشمند امکان شناسایی را فراهم می کند.

ممکن است رزرواسیون با استفاده از برنامه تلفن های هوشمند برای افراد مسن مشکل باشد. یک مسئول شهر کینوکاوا توضیح داد: “ما قصد داریم تماس تلفنی از مرکز تماس را بپذیریم و برای افراد مسنی که با برنامه آشنا نیستند ، رزرو خط را معرفی می کنیم.”

دولت ژاپن انتظار دارد واکسیناسیون کرونا 19 را از اواخر فوریه آغاز کند. وقتی ماه آینده واکسن COVID-19 شرکت دارویی Pfizer توسط وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی تأیید شود ، 10،000 تا 20،000 کارمند بهداشتی واکسیناسیون را در اواخر این ماه آغاز می کنند. پس از آن ، حدود 3.7 میلیون کارگر بهداشت از ابتدای ماه مارس واکسینه می شوند.

از آن زمان انتظار می رود واکسیناسیون حدود 36 میلیون بزرگسال از اول آوریل آغاز شود. مدیر واکسن تارو کونو (河野 太 郞) وزیر اصلاحات اداری و اصلاحات نظارتی در روز 27 اعلام کرد که زمان واکسیناسیون تاج 19 برای بزرگسالان 65 سال به بالا “حداقل پس از 1 آوریل” خواهد بود. این به تعویق انداختن برنامه وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی است که در ابتدا در پایان ماه مارس بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *