[ad_1]

تحویل واکسن ها به کره شمالی از طریق Cobax AMC در حمایت از کشورهای در حال توسعه

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] این دارویی برای تزریق واکسن کرونا 19 است که به طور مشترک با AstraZeneca به عنوان عکسی تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد انگلیس در 23 نوامبر سال 2020 تولید شده است. 27 نوامبر 2020 …

[서울=뉴시스]خبرنگار یو سه جین = COVAX ، یک پروژه بین المللی برای توزیع عادلانه واکسن جدید علیه ویروس کرونا (کرونا 19) ، در سومین روز اعلام کرد که قصد دارد حدود 2 میلیون دوز واکسن کرونا 19 را در کره شمالی تهیه کند. نیمه اول امسال.) نسخه کره ای در تاریخ چهارم اعلام شد.

واکسنی که KOVAX به کره شمالی ارائه خواهد داد ، واکسن AstraZeneca است که در هند ساخته شده است و این یک میلیون و 992 هزار دوز است که می تواند برای 996000 نفر واکسینه شود.

Cobax که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، انجمن پیشگیری و نوآوری بیماری های عفونی (CEPI) و انجمن جهانی ایمن سازی واکسن (GAVI) تأسیس شده است ، چنین گزارشی را در گزارش “تسهیلات Cobax: چشم اندازهای توزیع موقت” که امروز منتشر شد ، بیان کرد. .

این گزارش نشان می دهد که کره شمالی واکسن ها را از طریق تعهد خرید زودهنگام CoVax (AMC) دریافت می کند ، بودجه ای که توسط هر کشور برای حمایت از کشورهای در حال توسعه تأمین می شود.

AMC مکانیسمی برای تأمین واکسن به کشورهای در حال توسعه با بودجه اهدا شده از سوی کشورهای پیشرفته است و کره شمالی به عنوان کشوری با درآمد پایین طبقه بندی می شود که واکسن را به صورت رایگان یا با هزینه کم دریافت می کند.

این گزارش می گوید که قصد دارد واکسن کرونا 19 را علاوه بر کره شمالی به 139 کشور نیز ارائه دهد.

در همین حال ، KOVAX قصد دارد در نیمه اول سال 27.13800 واکسن به کره ارائه دهد که شامل 2.56،800 دوز واکسن است که به طور مشترک توسط AstraZeneca و Bioentech تولید شده و 117،000 دوز واکسن توسط Pfizer تولید شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *