[ad_1]

TTSSP دانشگاه آمریکایی پنسیلوانیا “ارزیابی اعتماد جهانی به مغز”
32 از 10 هزار موسسه … به عنوان یک سازمان عالی پاسخ به تاج رتبه بندی شده است

پیوند_انتخابی
[세종=뉴시스] موسسه سیاست اقتصادی خارجی (KIEP).

[세종=뉴시스] گزارشگر Oh Jong-taek = م Instituteسسه سیاست اقتصادی بین المللی (KIEP ، رئیس جمهور هونگ جونگ کیم) در مجموع 11175 مورد ارزیابی جهانی اعتماد جهانی مغز 2020 که توسط برنامه تانک های صنعتی و برنامه جامعه مدنی (TTCSP) تحت برنامه روابط بین الملل انجام شد از دانشگاه پنسیلوانیا در 29 سالگی. او فاش کرد که در رده “سیاست اقتصادی بین المللی” در میان موسسات تحقیقاتی در رتبه 4 جهان قرار دارد.

KIEP در این گروه 2 سال متوالی در رتبه 4 در جهان و 6 سال متوالی در آسیا 1 است. موسسه ملی تحقیقات اقتصادی (NBER) ، موسسه مطالعات بین المللی استراتژیک (CSIS) ، شرکت RAND ، آکادمی علوم اجتماعی چین ( CASS) ، Chatham House در انگلیس ، IDE-JETRO در ژاپن و موسسه تحقیقات بانک توسعه آسیا (ADBI).

KIEP ، رتبه 32 در اندیشکده های برتر جهان (30 ام بدون ایالات متحده) ،، بهترین اتاق فکر در کشورهای بزرگ آسیا (چین ، هند ، ژاپن و کره) ▲ سیاست اقتصادی بین المللی policy سیاست دیپلماتیک و روابط بین الملل ▲ مغز کنفرانس اعتماد-سیاست مدار این دانشگاه در مجموع در 11 دسته از جمله برنامه های تحقیقاتی در کره در بالاترین رتبه در بین موسسات تحقیقاتی محلی قرار گرفت.

بعلاوه ، Policy خط مشی توسعه بین المللی ▲ همکاری بین دو یا چند اتاق فکر

به طور خاص ، این موسسه به عنوان تنها نهاد کره ای در این فهرست برای پاسخ سیاسی و نهادی به عفونت ویروس کرونا ویروس جدید معرفی شد (کرونا 19). وی به دلیل سهم سیاسی خود از طریق مطالعه پیشگیرانه بیماری همه گیر کرونا 19 که سال گذشته در جهان رخ داد ، شناخته شد.

علاوه بر این ، KIEP در مجموع در 17 بخش ، به ویژه موسسه تحقیقات کره انتخاب شده است و وضعیت خود را به عنوان یک اتاق فکر نماینده در کره تأیید کرده است. در زمینه سیاست های توسعه بین المللی ، در پنج سال گذشته این رتبه بندی دائماً در حال افزایش بوده و خودنمایی می کند.

از سال 2006 ، برنامه Brain Trusts و جامعه مدنی (TTCSP) از سال 2006 هر ساله از طریق توصیه ها ، مطالعات و ارزیابی های متخصصان در هر زمینه ، رقابت اتاق های فکر جهانی را ارزیابی کرده است. 3974 محقق با هدف قرار دادن 11175 اتاق فکر در سراسر جهان ، مدیران سیاسی ، روزنامه نگاران ، و کارشناسان هر حوزه در ارزیابی شرکت کردند.

مدیر KIEP کیم هونگ جونگ گفت: “هر زمان عدم اطمینان در داخل و خارج افزایش یابد ، KIEP روند اقتصادی جهانی مانند مالی ، تجارت ، مسائل منطقه ای و غیره را تجزیه و تحلیل می کند و پایه های تحقیق را از طریق اطلاعات جمعی گسترش می دهد.” او گفت ، “ما ما خود را وقف ایجاد استراتژی اقتصادی خارجی کره با بینش حرفه ای و تفکر جدید برای پاسخگویی به آنها خواهیم کرد. “

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]هونگ جونگ کیم ، مدیر انستیتوی سیاست اقتصادی خارجی. 20/04/2020 (عکس = با مجوز از موسسه سیاست اقتصادی خارجی) [email protected]

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.