[ad_1]

ارزیابی اعتماد جهانی مغز دانشگاه پنسیلوانیا
رتبه 5 در جهان ، به استثنای ایالات متحده ، در رده های اصلی پیشرو است
بزرگترین بخش توسعه بین المللی آسیا تالار مشاهیر است

پیوند_انتخابی
[세종=뉴시스] نمایی از موسسه توسعه کره (KDI). (عکس = تهیه شده توسط KDI)

[세종=뉴시스] خبرنگار کیم جین ووک = م Instituteسسه توسعه کره (KDI) در رده شانزدهم (به استثنای ایالات متحده) در رتبه بندی اتاق فکر جهانی قرار دارد. وی در ردههای برتر اعتماد در آسیا و توسعه بین المللی به تالار مشاهیر راه یافت.

KDI در تاریخ 28th اعلام کرد که چنین ارزیابی را در ارزیابی اعتماد جهانی مغز 2020 ، که توسط Brain Trust و برنامه جامعه مدنی دانشگاه پنسیلوانیا انجام شده است ، دریافت کرده است. TTCSP از طریق توصیه ها و نظرسنجی ها از روزنامه نگاران ، محققان ، سیاست گذاران و کارشناسان در هر زمینه و همچنین ارزیابی گروه متخصص 11،175 سازمان را در سراسر جهان هدف قرار داده و سپس هر ساله یک رتبه بندی جامع منتشر می کند.

در این ارزیابی ، رتبه بندی KDI برای “تحقیقات سیاست مدار” (5 → 4) و “تأثیر سیاست عمومی” (43 → 43) نسبت به سال قبل یک درجه افزایش یافته است. نخست در بخشهای کلیدی مانند توسعه بین المللی (بهترین) ، حاکمیت نهادی (سوم) ، سیاست اقتصادی داخلی (9) ، اقتصاد بین الملل (دهم) و سیاست اجتماعی (سیزدهم) نام.

از سال 2019 ، TTCSP وضعیت “بهترین موسسه” را به موسساتی که برای سه سال متوالی در هر گروه رتبه اول را دارند ، داده و آن را به تالار مشاهیر می رساند. KDI تالار مشاهیر را برای دومین سال در سال های 2019-2020 در گروه “اندیشکده برتر کشورهای آسیایی” برگزار می کند ، که از سال 2013 تا 2018 برای شش سال متوالی در رتبه اول قرار دارد و گروه “توسعه بین المللی” که رتبه اول در 2016-2018.

مدیر KDI چوی یونگ پیو گفت: “من فکر می کنم مهم است که KDI به دلیل تأثیر جهانی خود به عنوان نماینده اعتماد مغز کره به رسمیت شناخته شود.”

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.