[ad_1]

رسانه های چینی “سلاح مخفی در میان تاج واکسن داخلی 19”

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] در تاریخ سی و یکم ، دولت چین رسماً واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا (Corona 19) ، که توسط شرکت دارویی محلی Sinoparm (گروه دارویی چینی) تولید شده ، تصویب کرد و اعلام کرد که براساس واکسیناسیون رایگان برای همه شهروندان ساخته شده است. بیست و پنجمین کارمند در کارخانه Sinopharm در پکن واکسن کرونا 19 را به دقت بررسی کرد.

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = یک واکسن DNA جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، که به طور مشترک توسط شرکت دارویی آمریکا Inovio و یک شرکت چینی تولید شده است ، گزارش شده است که در حال انجام یک آزمایش بالینی فاز 2 است.

بیست و پنجمین روزنامه چینی ، پنگ پایی ، گزارش داد که INO-4800 ، نامزد واکسن COVID-19 ساخته شده توسط Inovio و Suzhou Advaccine Biopharmaceuticals ، در حال انجام آزمایشات بالینی فاز 2 همزمان در ایالات متحده و چین است.

این روزنامه گفت: “این واکسن اولین واکسن DNA Corona 19 است که در آزمایشات بالینی در چین انجام شده است” ، و “یک سلاح مخفی در بین واکسن های محلی در چین” است.

واکسن DNA یک واکسن اسید نوکلئیک مانند واکسن mRNA (اسید پیام رسان دارونوکلئیک) است و با ارائه مواد ژنتیکی حاوی اطلاعات مربوط به آنتی ژن پاتوژن کار می کند.

واکسن های DNA بیش از 20 سال پیش تولید شده اند ، اما تاکنون فقط واکسن های DNA مورد هدف حیوانات تجاری شده اند. همه واکسن های انسانی در آزمایش های بالینی قرار دارند

این روزنامه افزود: این واکسن در حین حمل و نگهداری به دمای پایین احتیاج ندارد ، می تواند به مدت 5 سال در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری شود و این مزیت را دارد که بیش از یک سال در دمای اتاق نگهداری می شود.

دکتر لیو شیائویانگ ، مدیر استراتژی شرکت داروسازی Advaccine در سوژو گفت: “این واکسن احتمالاً اولین واکسن DNA در جهان است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]om

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.