[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ، روز 25 ام (به وقت محلی) در جلسات توجیهی کاخ سفید یک جلسing توجیهی داشت. ساکی گفت که دولت بایدن با صبر استراتژیک به روابط با چین نزدیک می شود. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = سخنگوی کاخ سفید جن ساکی در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) گفت که دولت جو بایدن با صبر استراتژیک به روابط با چین نزدیک می شود.

به گزارش رویترز و South China Morning Post (SCMP) ، ساکی امروز در جلسه توجیهی گفت كه ایالات متحده در رقابت جدی با چین است و جو بایدن رئیس جمهور می خواهد با “صبر” به روابط با چین نزدیك شود.

شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین در دستور کار داووس از رهبران جهان خواست تقویت هماهنگی سیاست های اقتصاد کلان و تقویت نقش G20 در حاکمیت اقتصادی جهانی را انجام دهند.

ساکی گفت که درخواست رئیس جمهور شی تغییری در رویکرد استراتژیک دولت بایدن در مورد چین ایجاد نخواهد کرد.

وی گفت: “در چند سال گذشته ، چین شاهد اقتدارگرایی بیشتر در داخل کشور و فعالیت بیشتر در خارج از کشور بوده ایم.” وی گفت: “چین در حال حاضر به طور قابل توجهی امنیت ، رفاه و ارزش های ما را به چالش می کشد ، که این امر نیاز به رویکرد جدید ایالات متحده دارد.”

وی افزود: “ما می خواهیم با حوصله استراتژیک به این مهم نزدیک شویم” ، و افزود که کاخ سفید در هفته های آینده با جمهوری خواهان و دموکرات ها و همچنین متحدان و شرکای بین المللی در این زمینه رایزنی خواهد کرد.

در مورد ادامه محدودیت های شدید در شرکت ارتباطات از راه دور چین Huawei ، “جاسوسی صنعتی و سرقت مالکیت معنوی در چین هنوز نگران کننده است.”

ساکی گفت: “نظر ما ، نظر رئیس جمهور این است که باید کار بهتری انجام دهیم.” باید گنجانده شود. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *