[ad_1]

“من راهی برای کاهش هزینه ها پیدا نکردم”

پیوند_انتخابی
[윈네무카=AP/뉴시스] در سال 2017 ، تیم پروژه Rune یک بالون در وینموکا ، نوادا ، ایالات متحده آمریکا نشان داد. مدیرعامل Alastair Westgas (مدیر عامل) در 21 (به وقت محلی) گفت که “من نتوانستم راهی برای کاهش هزینه های کافی برای ایجاد یک تجارت پایدار پیدا کنم” و اجرای پروژه متوقف شد. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] Reporter Young Sori = شرکت مادر Google Alphabet در حال بسته شدن فعالیت Loon Project است که به طور رسمی در سال 2013 راه اندازی شد.

Project Rune پروژه ای برای گسترش اینترنت به مناطق دور افتاده از طریق بالن های شناور در استراتوسفر در ارتفاع 20 کیلومتری است. در ژوئیه سال گذشته ، آلفابت با اعلام اینکه سرویس رون آنلاین را در کنیا ، آفریقا راه اندازی می کند ، ظرفیت های تجاری خود را ارتقا داد.

به گزارش فوربس ، رسانه اقتصادی بیست و یکمین (به وقت محلی) ، مدیر عامل شرکت Rusta ، آلاستر وستگاس گفت: “ما بسیاری از شرکای تجاری را پیدا کرده ایم ، اما می توانیم به اندازه کافی پس انداز کنیم تا یک تجارت پایدار بلند مدت ایجاد کنیم. وی با اعلام اینکه به این کار پایان می دهد ، گفت: “من راهی برای انجام آن پیدا نکردم.”

وی با تأیید اینکه این یک هدف واقعاً غیرممکن است ، گفت: “ما در مورد هدف خود برای گسترش اینترنت به یک میلیارد کاربر در آینده صحبت کردیم”. وستگاس افزود: “ارائه خدمات به مناطق دور افتاده برای عموم مردم با فناوری روز بسیار گران است.”

Rune در سال 2013 تجارت خود را از طریق ‘کارخانه مهتاب’ آلفابت ، پروژه حمایت از شرکت های فناوری فضایی آغاز کرد. سپس ، پس از فارغ التحصیلی از کارخانه Moonshot در سال 2018 ، به بخشهای دیگر نقل مکان کرد.

پروژه Rune برای دنیایی آغاز شد که هر کسی در دنیا می تواند از اینترنت استفاده کند ، با ایده ارائه اینترنت بی سیم از طریق بالن های شناور مانند بالن های هوای گرم آغاز شد. این یک روش استفاده از اینترنت در یک تلفن هوشمند یا رایانه از طریق یک بالون است که مانند یک روتر بی سیم غول پیکر عمل می کند.

اگرچه تجارت متوقف شده است ، اما این صنعت تخمین می زند که نمی توان Rune را یک شکست کامل دانست.

هنگامی که طوفان ماریا در سال 2017 در پورتوریکو فرود آمد و تمام زیرساخت های ارتباط از راه دور آن از بین رفت ، Rune به اتصال اینترنت به وفور کمک کرد.

در کنیا ، با مشارکت شرکت مخابرات Telecom Kenya ، خدمات اینترنت نسل چهارم (G) را به روستاهای منطقه کوهستانی Midwest کنیا ، از جمله پایتخت نایروبی ارائه می دهد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *