[ad_1]

واکسن Pfizer ، طراحی شده برای استخراج 5 دوز از 1 بطری
با کاهش میزان سرنگ مصرف شده ، 6 دوز دارو امکان پذیر است

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ سوری = سازمان غذا و دارو (FDA) سرنگ جدیدی را تأیید کرده است که می تواند حداکثر شش دوز از یک بطری واکسن استخراج کند.

طبق CNN و Politico ، در 23 ام (به وقت محلی) FDA حاوی بیانیه ای بر روی برچسب با راهنمای تلقیح Pfizer ، یک شرکت دارویی ایالات متحده است که “اگر از سرنگ یا سوزن ارزان استفاده می کنید ، می توانید شش دوز را از یک بطری. “این را میسر کن.

این برچسب همچنین هشدار می دهد که اگر از سرنگ یا سوزن استاندارد استفاده شود ، حجم کافی برای استخراج از یک بطری به شش دوز وجود ندارد.

واکسن Pfizer به طور عمده برای استخراج پنج دوز از یک بطری ساخته شده است.

حجم یک بطری دارو 25/2 میلی لیتر است که برای استخراج دسته ای به 3/0 میلی لیتر نیاز است. اما ، چون مقدار آن توسط خود سرنگ مصرف می شود ، معمولاً حداکثر 0.4 میلی لیتر از آن خارج می شود.

با این حال ، اگر از سرنگی استفاده می کنید که مصرف آن را کاهش می دهد ، می توانید تا 6 برابر آن را استخراج کنید.

آلبرت بولا ، مدیر عامل Pfizer ، ابراز امیدواری کرد که “(اگر از یک بطری 6 دوز استخراج کنید) میزان تلقیح 20٪ بیشتر از قبل خواهد بود.

در همین حال ، در روز نوزدهم ، دولت کره سرنگ جدیدی را برای واکسن کرونا 19 معرفی کرد و اعلام کرد که امکان واکسیناسیون حداکثر شش نفر در هر بطری واکسن با سرنگ تولید شده توسط Poonglim Pharmatech ، یک شرکت کوچک و متوسط ​​کره ای وجود دارد. .

وی گفت این سرنگ در انتظار تأیید FDA است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *