[ad_1]

معترضان مسلح می توانند بیایند. »
پنس “لطفاً برای یک مراسم تحلیف ایمن هدف بگیرید”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، در روز چهاردهم (به وقت محلی) در جریان مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس در آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در واشنگتن ، مختصر معرفی شد. FEMA قسمت اصلی مراسم تحلیف بایدن-هریس است که روز 20 ام در پایتخت ایالات متحده برگزار شد. 2021.01.15.

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ سوری = اداره تحقیقات فدرال (FBI) در تاریخ 20 ام اعلام کرد که قبل از افتتاح جو بایدن ، پست های سرویس شبکه اجتماعی (SNS) را ردیابی می کند.

به گزارش رسانه هیل از کنگره آمریکا ، کریس ری مدیر FBI گزارشی در مورد مراسم تحلیف معاون رئیس جمهور مایک پنس در آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در واشنگتن در روز 14 (به وقت محلی) ارائه داد. من گفته بودم.

ری گفت: “ما در حال پیگیری اعتراضات و اقدامات احتمالی احتمالی در روز روی کار آمدن هستیم.” وی افزود: دلیل استفاده ما از اصطلاح “پتانسیل” در اینجا این است که وظیفه اصلی ما تشخیص این است که آیا واقعاً به این موضوع پی خواهیم برد یا فقط خواسته های خود را بیان خواهیم کرد.

وی هشدار داد: “ما نگران احتمال خشونت در هنگام اعتراضات و تجمعات در كنگره واشنگتن و اطراف آن هستیم. افراد مسلح ممكن است به خدمات دولتی و مقامات عالی رتبه دسترسی داشته باشند.”

اظهارات مدیر ری پس از حمله حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که اصرار بر “درخواست تجدید نظر در انتخابات” داشتند ، در روز ششم به پارلمان حمله کرد. FBI در حال تحقیق در مورد 170 فرد مرتبط با خشونت در کنگره است.

جیمز موری ، مدیر سرویس مخفی گفت: “سرویس مخفی و آژانس های همکار آن بیش از 9 ماه است که برنامه تحلیف را برنامه ریزی می کنند.” “ما در مورد حوادثی که هفته گذشته تجربه کردیم تأمل می کنیم ، در حالی که دیدگاه وسیع و نگرشی خونسرد را حفظ می کنیم.”

معاون رئیس جمهور پنس پس از دریافت گزارش بارها و بارها تحت فشار قرار گرفت و از او خواست که برای یک مراسم تحلیف ایمن سخت تلاش کند. وی گفت: “همه ما حوادث 6 ژانویه را پشت سر گذاشتیم.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *