[ad_1]

تأیید واکسن Pfizer biontech … واکسیناسیون برای کارگران مرزی و پزشکی
مقدار اولیه در پایان ماه مارس می رسد … “یک سال برای واکسیناسیون ملی پیش بینی می شود”

پیوند_انتخابی
[웰링턴=AP/뉴시스]نخست وزیر نیوزیلند. 2020.08.12.

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-ye Lee = Corona Clean Country نیوزیلند اولین واکسن جدید علیه ویروس کرونا را تأیید کرده است (کرونا 19).

طبق گزارش AP و گاردین ، ​​دولت نیوزیلند واکسن COVID-19 را که به طور مشترک توسط شرکت های دارویی ایالات متحده Pfizer و German Bioentech در سوم (به وقت محلی) ساخته شده ، موقتاً تصویب کرده است.

نخست وزیر نیوزیلند ، یشیندا آردون ، آن روز در یک کنفرانس خبری گفت: “تصویب موقت واکسن Pfizer-Bioentech یک گام مثبت در مبارزه با نیوزیلند علیه COVID-19 است.”

نخست وزیر آردن گفت: سازمان ایمنی داروهای نیوزلند (Medsafe) واکسن ایمنی را به عنوان اولویت اصلی با دقت بررسی کرده است.

“ما فقط یک عملیات یک ساله را شروع می کنیم. ما برای مقام اول رقابت نمی کنیم ، اما توزیع ایمن و به موقع واکسن ها را برای همه نیوزیلندی ها تضمین خواهیم کرد.”

دولت نیوزیلند قصد دارد واکسیناسیون کارمندان پزشکی و مرزی را آغاز کند.

نخست وزیر آردن تأکید کرد که “واکسیناسیون کارگران خط مقدم یک خط دفاعی مهم دیگر برای محافظت از آنها و جلوگیری از هجوم تاج 19 به منطقه خواهد بود.”

وزیر پاسخ کرونا 19 ، کریس هیپکینز پیش بینی کرده است که تا پایان ماه مارس ، حجم اولیه واکسن ها به نیوزیلند می رسد و واکسیناسیون کل جمعیت حدود یک سال به طول می انجامد.

نیوزیلند 15 میلیون دوز را به چهار تولید کننده واکسن از جمله Pfizer سفارش داده است. واکسن به صورت رایگان واکسینه می شود و مقادیری از آن در اختیار کشورهای جزیره اقیانوس آرام اطراف قرار می گیرد.

نیوزیلند کشوری نماینده برای پیشگیری از COVID-19 است. طبق شبکه جهانی آمار ، موارد تأیید شده انباشته 2308 و مرگ تجمعی 25 مورد است. در سال های اخیر ، هیچ موردی از عفونت محلی گزارش نشده است ، به جز افراد خارجی.

نخست وزیر آردن گفته است در حالی که می تواند با واکسن از نیوزیلند دفاع کند مرز را بسته نگه خواهد داشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.