[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=AP/뉴시스] Coachella 2019

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه هون = جشنواره موسیقی و هنر دره كوچلا در ایالات متحده ، جشنواره جهانی موسیقی محبوب ، پس از تاج 19 امسال ، سال آینده لغو شد.

طبق گفته رسانه های خارجی مانند بیلبورد در ایالات متحده در تاریخ 29 (به وقت محلی) ، دکتر کامرون قیصر ، یک مقام بهداشت در شهرستان ریورساید ، کالیفرنیا ، جایی که کواچلا قرار است اعلام کند ، جشنواره لغو شده در آوریل ، به دلیل 19.

کواچلا قرار بود در تاریخ 9-11 آوریل و 16-18 همان ماه برگزار شود. هیچ تاریخی برای گشایش های آینده مشخص نیست. جشنواره محبوب موسیقی محلی کشور ، Stage Coach ، که قرار بود از 23 تا 25 همان ماه برگزار شود ، نیز لغو شد.

Coachella قبلاً سال گذشته دو بار لغو شده بود. در ابتدا قرار بود در آوریل سال گذشته برگزار شود ، اما به دلیل کرونا 19 به اکتبر همان سال موکول شد ، اما این نیز لغو شد. گروه کی پاپ “بیگ بنگ” قرار بود در این جشنواره پس از آزادی اعضا برگردد ، اما نابود شد.

پیوند_انتخابی
[서울=AP/뉴시스] Coachella Black Pink Stage 2019

کوآچلا با طرفداران موسیقی کره ای آشناست. “Black Pink” که به عنوان یک گروه دخترانه K-pop ظاهر می شود ، هنگام روی صحنه رفتن در Coachella در سال 2019 ، مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

در همین حال ، جشنواره Glastonbury در انگلستان ، جشنواره موسیقی محبوب جهانی ، اخیراً از برنامه ماه ژوئن لغو شد. پس از سال گذشته برای دو سال متوالی لغو شد.

این صنعت می گوید ، برگزاری جشنواره های موسیقی امسال ، پس از سال گذشته ، نه تنها در انگلیس بلکه در ایالات متحده نیز دشوار خواهد بود. مکانهایی وجود دارد که واکسیناسیون با تاج 19 آغاز شده است ، اما پیش بینی می شود که برای ایجاد ایمنی جمعی زمان زیادی لازم است.

◎ همدردی مطبوعات اخبار [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *