[ad_1]

گزارش در مورد یومیوری … “سیاست درخواست تأیید وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در فوریه”

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] واکسن کرونا 19 دانشگاه AstraZeneca-Oxford ، که از 4 ژانویه واکسیناسیون را در انگلستان آغاز کرد ، از روز دوم در بیمارستان های یک شهر در انگلیس توزیع شد و کادر پزشکی آن را در دستان خود دارند. 3 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] خبرنگار Kim Ye Jin = Yomiuri Shimbun در تاریخ 29th گزارش داد که AstraZeneca ، یک شرکت دارویی انگلیس که قراردادی را برای تهیه واکسن ویروس کرونا ویروس کرونا (دولت تاج 19) با دولت ژاپن امضا کرده بود ، در فوریه درخواست تأیید واکسن را داد.

این روزنامه به نقل از یك مقام رسمی نوشت كه AstraZeneca سیاست خود را در زمینه درخواست برای تأیید تولید و فروش واكسن Corona 19 در ماه فوریه به وزارت بهداشت ، كار و رفاه اجتماعی تأیید كرده است.

AstraZeneca با همکاری دانشگاه آکسفورد انگلیس واکسنی تولید کرده است. این یک روش تلقیح دو برابر یک فرد است. واکسیناسیون برای کادر پزشکی و افراد مسن در انگلیس و هند آغاز شده است.

در ژاپن سال گذشته واکسیناسیون بالینی در حدود 250 فرد بالای 18 سال انجام شد. ما در حال تجزیه و تحلیل داده ها هستیم.

دولت ژاپن قراردادی با AstraZeneca برای تأمین 120 میلیون دوز (حدود 60 میلیون نفر) از واکسن ماه گذشته امضا کرد. پیش بینی می شود 90 میلیون دسته (45 میلیون نفر) به تولید انبوه برسد که حدود 75 درصد از تجهیزات ژاپن است.

علاوه بر AstraZeneca ، امسال دولت ژاپن قرارداد تأمین 144 میلیون دستگاه با Pfizer را امضا کرده است. با مودنا قراردادی را امضا کرد تا تحویل اضافی از 40 میلیون تا ژوئن و 10 میلیون تا سپتامبر را دریافت کند. کلیه واکسن های Pfizer و Modena وارد شده است.

با این حال ، یومیوری گفت که “همه واکسن های سه شرکت دارویی در حال حاضر در خارج از کشور تولید می شود. با گسترش تقاضا برای واکسن در سراسر جهان ، تاخیرهای تولید گزارش می شود. حجم واردات و زمان واردات نامشخص است.”

Pfizer اولین شرکت دارویی در ژاپن است که درخواست تأیید واکسن کرونا 19 را ارائه داده است. ماه گذشته اجرا شد و انتظار می رود ماه آینده از وزارت بهداشت ، کار و رفاه تأیید شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *