[ad_1]

مدیر عامل Astra “این قرارداد قول می دهد که همه کارها را انجام دهد”
اتحادیه اروپا “من جزئیات قرارداد با Astra را فاش می کنم”

پیوند_انتخابی
[브뤼셀=AP/뉴시스] کمیساریای بهداشت و درمان اتحادیه اروپا استلا کیریاهیدز در بیست و پنجم کنفرانس مطبوعاتی درباره واکسن AstraZeneca در بروکسل ، بلژیک برگزار می کند. وی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 27 (به وقت محلی) استدلال کرد: “اگر AstraZeneca نتواند از طریق تولید کارخانه در اروپا قرارداد با اتحادیه اروپا را تحقق بخشد ، واکسن باید حتی از طریق کارخانه در انگلیس تحویل شود.” 28.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: شرکت دارویی انگلیس AstraZeneca و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) روزها برای تهیه یک واکسن جدید علیه ویروس کرونا ویروس جنگیده اند (کرونا 19).

این زمانی است که اتحادیه اروپا با AstraZeneca دیدار می کند ، که می گوید مقدار واکسن هایی که تصمیم گرفته است به اتحادیه اروپا ارائه کند به دلیل مشکلات تولید است و در صورت نقض قرارداد تأمین ، صادرات واکسن به خارج را کنترل خواهد کرد.

پاسکال سوریو AstraZeneca ، مدیرعامل AstraZeneca ، در مصاحبه ای با La Repubblica در تاریخ 27 (به وقت محلی) از توافق این شرکت با اتحادیه اروپا دفاع کرد.

وی توضیح داد: “قول ما یک تعهد قراردادی نیست. در اصل ، ما فقط تمام تلاش خود را خواهیم کرد و هیچ تضمینی برای موفقیت نداریم.” “ما (در شرایط مشخص شده در قرارداد) به موفقیت رسیده ایم ، اما کمی به تعویق می اندازیم.”

این بدان معناست که قرارداد تهیه واکسن با اتحادیه اروپا قرارداد نهایی نیست.

هفته گذشته ، AstraZeneca از برنامه ریزی برای کاهش حجم اولیه 80 میلیون دوز تحویل به اتحادیه اروپا به 31 میلیون دوز خبر داد و گفت تولید واکسن در کارخانه اروپا کمتر از حد انتظار است.

این بدان معناست که کشورهای عضو اتحادیه اروپا فقط قادر به دریافت یک چهارم مقدار واکسنی هستند که کشورهای عضو اتحادیه اروپا در سه ماهه اول نیاز به دریافت دارند.

استلا کیریاکیدز ، رئیس کمیسیون بهداشت کمیسیون اروپا ، یک نشست خبری در بروکسل ، بلژیک برگزار کرد و به مصاحبه با مدیر اجرایی Sorio اعتراض کرد.

وی گفت: “اظهارات وی تضمینی برای تضاد ظرفیت تولید با محتوا و روح قرارداد نیست.” من اصرار کردم.

“من امیدوارم که AstraZeneca تمام تلاش خود را برای بازگرداندن اعتماد و ارائه کلیه اطلاعات برای انجام مسئولیت های قراردادی ، اجتماعی و اخلاقی خود انجام دهد.”

وی گفت: “اتحادیه اروپا از AstraZeneca خواسته است كه جزئیات قرارداد را فاش كند.” به منظور فاش کردن جزئیات قرارداد ، توافق بین دو طرف ضروری است.

مدیر عامل شرکت Sorio و رئیس جمهور Kyriakides بعد از ظهر امروز دور سوم مذاکرات در مورد تهیه واکسن به AstraZeneca را به پایان رساندند.

وی در پایان گفتگوها ، رئیس جمهور قریاهیدز در یک “سطح سازنده” بحث و گفتگو کرد ، وی در توییتر منتشر کرد. سخنگوی AstraZeneca گفت: “ما قول داده ایم كه برای برنامه ریزی راهی برای تهیه واكسن به اتحادیه اروپا در ماههای آینده نزدیكتر كار خواهیم كرد.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *