[ad_1]

“حمایت مالی جمهوری خواهان از گواهینامه پیروزی بایدن نیز پایان می یابد.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴DC/AP=뉴시스] حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، روز ششم مقابل واشنگتن مقابل پایتخت نشین تجمع کردند. همزمان با آماده شدن کنگره برای تأیید پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، هزاران تن از طرفداران ترامپ در مقابل ساختمان کاپیتول تجمع کردند. 2021.01.06.

[워싱턴=AP/뉴시스] گزارشگر Kwon Seong-geun = شرکت مشترک اشتراکی Airbnb ایالات متحده لیست رزروها را قبل از تحلیف رئیس جمهور بعدی ریاست جمهوری جو بایدن ، که در 20 ام برگزار می شود ، بررسی کرد و اعلام کرد که ممنوعیت اقامت افراد متعلق به “گروه نفرت” یا سابقه خشونت دارند این در روز یازدهم (به وقت محلی) فاش شد.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که مقامات واشنگتن از شرکتهای اقامتی مانند Airbnb و VRBO خواستند تا زمان برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور در تاریخ 20 ام ، بررسی لیست رزروها را ادامه دهند.

جانیس لوئیس جورج ، عضو شورای شهر واشنگتن گفت: “من نمی توانم تضمین كنم كه هیچكدام از مشتریان شما برای تحریک خشونت به اینجا خواهند آمد. “شما باید از همسایگان و واشنگتن خود در برابر خشونت های بعدی محافظت کنید.”

از سال 2017 ، Airbnb قوانین خاص خود را برای حذف افراد متعلق به گروه های نفرت از لیست مشتریان دارد. Airbnb ممانعت از حضور مافوق سفیدپوست در یک تجمع در شارلوت ، ویرجینیا در سال 2017 را اعلام کرد.

AP گفت: Airbnb به یازدهم یازدهم هشدار داد که اگر آنها به گروهی از نفرت تعلق داشته باشند یا سعی در تحریک خشونت داشته باشند ، پیگیری های قانونی شدیدی در پی خواهد داشت. Airbnb از مهمانان خود خواست در صورت مشاهده افرادی که رفتار مشکوکی را مرتکب می شوند ، سریعاً گزارش دهند.

Airbnb گفت که در حال بررسی ثبت های رزرو مجرمانه است تا بفهمد چه کسی را از لیست حذف کند.

Airbnb همچنین اعلام کرد که حمایت از قانونگذاران جمهوری خواه را که مخالف تصدیق پیروزی بایدن در انتخابات کنگره آمریکا بودند ، متوقف خواهد کرد. علاوه بر Airbnb ، غول های فناوری مانند AT&T ، مایکروسافت ، فیس بوک و گوگل اعلام کرده اند که حمایت مالی از این قانونگذاران را متوقف می کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *