[ad_1]

موزه “بدون قضاوت سیاسی”

پیوند_انتخابی
[올랜도=AP/뉴시스] بالون زرد Baby Trump که به نمادی از اعتراض به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تبدیل شده است ، توسط موزه لندن خریداری شده است. این عکس کودک ترامپ را در جریان اعتراض به ترامپ در ژانویه گذشته در اورلاندو ، فلوریدا ، ایالات متحده آمریکا نشان می دهد. 2021.1.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان = دونالد ترامپ گاردین در هجدهم (به وقت محلی) گزارش داد که بالون زرد “کودک ترامپ” که به نمادی از اعتراض به رئیس جمهور آمریکا تبدیل شده است ، توسط موزه لندن در انگلستان تصاحب شد.

مت بونر ، خالق حباب ، اظهار امیدواری کرد که این کار مبارزه با سیاست نفرت را به شهروندان یادآوری کند. وی افزود: “ما خوشحالیم كه عزیزم ترامپ تاریخی خواهد ماند” اما ما درگیر این توهم نیستیم كه این پایان است.

کودک ترامپ اولین بار هنگام بازدید رئیس جمهور ترامپ از انگلستان در سال 2018 آغاز شد. موهای زرد روشن ، پوست او از برنزه روشن باقی ماند و بادکنک ، ظاهر زیبایی را نشان داد ، به نظر می رسید ترامپ گوشی هوشمندی را در دست دارد و قدم می گذارد.

کودک ترامپ در سفر پرزیدنت ترامپ به انگلیس در سال 2019 و سپس فرانسه ، آرژانتین ، ایرلند ، دانمارک و ایالات متحده ملاقات کرد.

بونر گفت: “ما می خواهیم این کودک ترامپ در موزه لندن مقاومت انگلیس را به ما یادآوری کند. ما همچنین می خواهیم بینندگان را برای ادامه مبارزه با” سیاست نفرت “تحریک کنیم.”

وی گفت: “موزه لندن گفت:” این موزه ارزیابی سیاسی نکرده است. “اما این حباب پاسخ انگلیسی ها را به همراه داشت.”

وی توضیح داد: “انگلیسی ها از هجو زیاد استفاده می كنند. ما سیاستمداران را عصبانی می كنیم. (عزیزم ترامپ) به خودی خود نمادی است.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *