[ad_1]

70٪ پاسخ دهندگان از پیوستن مجدد به WHO حمایت می کنند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده در روز 22 در اتاق ناهارخوری ایالتی کاخ سفید سخنرانی می کند. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = طبق نظرسنجی افکار عمومی بیش از دو سوم آمریکایی ها از پاسخ رئیس جمهور جدید جو بایدن به عفونت ویروس کرونا (ویرگول کرونا 19) جدید حمایت می کنند.

ABC و آژانس نظرسنجی Ipsos نتایج نظرسنجی حاوی این جزئیات را در روز 24 (به وقت محلی) منتشر کردند. در این نظرسنجی ، 69٪ از پاسخ دهندگان در مورد اینکه آیا رئیس جمهور بایدن از فرماندهی پاسخ کرونا پشتیبانی می کند ، 19 رای مثبت دادند.

در مورد قابلیت اطمینان برنامه “ادغام” رئیس جمهور بایدن ، 57٪ اظهار داشتند که به آن اعتماد دارند. به طور خاص ، 35٪ به “مقدار خوب” و 22٪ به “بسیاری” پاسخ داده اند.

در مجموع 42٪ از پاسخ دهندگان پاسخ داده اند “نه خیلی” و “اصلا”.

در اولین روز تحلیف خود ، 81٪ رئیس جمهور بایدن گفت که آنها از ماسک استفاده و فاصله از امکانات فدرال حمایت می کنند. تنها 17٪ گفته اند که مخالف هستند. در مورد بهبود نژادپرستی در سطح دولت ، 77٪ اظهار داشتند که از آن حمایت می کنند.

در زمان دولت پیشین دونالد ترامپ ، سوالاتی نیز در مورد اعلامیه انصراف از سازمان بهداشت جهانی (WHO) وجود داشت. 70٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه آنها از الحاق مجدد آمريكا به WHO حمايت مي كنند. 28٪ از پاسخ دهندگان گفتند که مخالف ثبت نام مجدد هستند. علاوه بر این ، 65٪ از پاسخ دهندگان نیز موافقت کردند که به توافق نامه پاریس درباره تغییرات آب و هوایی بازگردند. 34٪ گفتند که موافق نیستند.

این مطالعه بر روی 504 بزرگسال بالای 18 سال در ایالات متحده در 22 و 23 انجام شده است. خطای نمونه گیری در سطح اطمینان 95٪ 5.0 ± امتیاز است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *