[ad_1]

49٪ پاسخ دهندگان “بایدن تصمیم درستی برای آینده کشور می گیرد”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار مون یه سانگ = 67٪ آمریکایی ها معتقدند که رئیس جمهور منتخب جو بایدن در تصدی دولت خوب عمل می کند.

طبق گزارش واشنگتن پست (WP) در هفدهم (به وقت محلی) ، در یک نظرسنجی که به طور مشترک توسط WP و ABC انجام شد ، 67 درصد از کل پاسخ دهندگان گفتند که Bide-El در تصاحب رژیم به خوبی عمل می کند.

این یک نامه عالی است ، کاملاً کمتر از نامه 80٪ باراک اوباما و 72٪ جورج دبلیو بوش ، در حالی که چهار سال پیش رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور این رژیم 40٪.

بید در پاسخ به این سال که “آیا شما تصمیمات درستی برای آینده کشور خواهید گرفت” ، فقط 49٪ پاسخ دهندگان پاسخ مثبت دادند.

این همچنین 38 درصد بالاتر از رئیس جمهور ترامپ در چهار سال پیش است ، اما بسیار کمتر از رئیس جمهور اوباما در 61 سال قبل است.

همچنین گفته شده است که 53٪ از پاسخ دهندگان اطمینان دارند که بایدن پس از تصدی مقام خود قادر به کنترل وضعیت با ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) خواهد بود ، در حالی که 46٪ از اعتماد به نفس کمتری برخوردار هستند.

علاوه بر این ، بایدن در مورد موضوعات مهمی مانند حل تبعیض نژادی (50٪) ، بازیابی وضعیت جهانی ایالات متحده (50٪) ، بهبود اقتصادی (49٪) ، پاسخ به تغییرات آب و هوایی (44٪) و مذاکره با حزب جمهوری خواه. (44٪) پاسخ هایی که برندگان انتخاب شده کنار می آیند در محدوده 40-50 باقی مانده است.

این مطالعه در 10 تا 13 روز گذشته بر روی 1002 فرد بزرگسال آمریکایی انجام شد و خطای نمونه برداری ± 3.5 بود.

در همین حال ، میزان تایید رئیس جمهور ترامپ تنها 29 درصد بود که پایین ترین سطح از گذشته است. علاوه بر این ، 68 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار داشتند که می خواهند رئیس جمهور ترامپ پس از بازنشستگی در سیاست باقی نماند.

آژانس نظرسنجی Pew Center Research Center در پانزدهم (به وقت محلی) اعلام كرد كه نتیجه یك نظر سنجی از 5360 بزرگسال آمریكایی (محدوده خطا 1.9 ± p p) در تاریخ 8 تا 12 انجام شده است. این نسبت به نظرسنجی در آگوست سال گذشته 9 درصد کاهش یافته است. موافقت پرزیدنت ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود بالای 36٪ است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *