[ad_1]

WP “اینها 6.5 خواهر هستند … بدون استفاده از توالت”
“محافظی که ماهها در جستجوی دستشویی تلاش کرد”
“فعال کردن توالت معمولي – گاراژ-رستوران اوباما و …”
“سرانجام اجاره توالت … این هزینه 158 میلیون درآمد از بودجه فدرال است.”
کاخ سفید و دفتر امنیت “من هرگز ورود را ممنوع نکردم” را تکذیب کردند.

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] 20 نوامبر 2018 (به وقت محلی) ایوانکا ترامپ ، مشاور ارشد کاخ سفید به همراه سه فرزندش در کاخ سفید. 20/11/14

[서울=뉴시스] خبرنگار شین جونگ وون = دونالد ترامپ دختر بزرگ رئیس جمهور ایالات متحده ایوانکا ترامپ و همسرش درگیر اختلاف در مورد “توالت” شدند.

واشنگتن پست (WP) در روز چهاردهم (به وقت محلی) اعلام كرد كه چند دستیار ارشد كاخ سفید ، لی بانك و جارد كوشنر ، مأموران سرویس مخفی را از استفاده از توالت های دایی كالوراما در واشنگتن منع كرده اند. گزارش شده است که باید ارسال شود.

این خانه خواهر 465 متر مربع (تقریبا 140 پیاده) دارای 6 اتاق خواب و 6.5 حمام است. به گفته یک مقام رسمی ، زن و شوهر ایوانکا از استفاده حمام محافظ در خانه جلوگیری کردند.

محافظان ابتدا توالت فرنگی را در جلوی محل اقامت خواهر نصب کردند و بعداً از گاراژ بلا استفاده رئیس جمهور پیشین باراک اوباما به عنوان توالت استفاده کردند. در پاییز سال 2017 ، دستشویی بهم ریخته بود ، بنابراین دیگر در دسترس نبود و من مجبور شدم از خانه معاون رئیس جمهور مایک پنس ، حدود یک مایل دورتر ، استفاده کنم. همچنین وقتی فاصله کم و عجله داشت ، به یک رستوران نزدیک رفتم.

سپس ، در تاریخ 27 سپتامبر 2017 ، فضای زیرزمینی روبروی محل اقامت خواهر بازسازی و مورد استفاده قرار گرفت. اجاره 3000 دلار در ماه است (حدود 3.3 میلیون دلار درآمد). در طی چهار سال 144000 دلار (حدود 158 میلیون دلار درآمد) هزینه داشت تا زمان انقضا قرارداد در 26 سپتامبر امسال و این هزینه ها به بودجه دولت فدرال بستگی دارد.

سرویس مخفی در ایمیلی به WP گفت: “این ابزار ، روش ها و منابع مورد استفاده برای انجام ماموریت امنیتی خود را ذکر نمی کند.” با این حال ، پس از انتشار گزارش ، دوباره جنجال از طریق ایمیل ارسال شد و طبق پیوند ، که تا آنجا که ممکن بود بر سرپرستان تأثیری نگذاشت ، “ما اجازه دسترسی به پرستار را درخواست نکردیم” و توضیح داد که زوج بانک دسترسی به پرستار ، از جمله توالت را محدود نمی کنند.

جاد دیر معاون معاون سخنگوی کاخ سفید نیز انکار کرد که این زوج “یک بار از ماموران سرویس مخفی خواسته اند از دستشویی پرستار استفاده نکنند.”

شورای کار گفت غیر معمول نیست که ابزارهای محافظتی ، روش ها و منابع وقتی به اتاق متصل می شوند کمی دور شوند. گاراژها ، استخرها و سایر ساختمانهای فرعی اغلب به عنوان پست فرماندهی ، اتاقهای استراحت و توالت استفاده می شوند.

با این حال ، محافظین زن و شوهر گفتند که آنها متفاوت هستند زیرا آنها باید به توالت های رئیس جمهور سابق امابا یا مأمور منصوب به معاون رئیس پنس اعتماد کنند ، و گاهی اوقات مجبور بودند که از همسایگان خود صبر کنند.

به ویژه نصب سرویس بهداشتی معمولی در این منطقه که دهکده ای ثروتمند است ، واکنش اهالی را به همراه داشت.

یکی از همسایگان شکایت کرد ، “وقتی ایوانکا و کوشنر به منطقه آمدند ، آنها نگرش” ما سلطنت داریم “را نشان دادند. همسایه گفت: “من یک توالت درست جلوی هند قرار دادم که مانع تردد می شود و این غیر قابل قبول است” و گفت که او با نگهبانان همدردی می کند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *