[ad_1]

نظرسنجی دانشگاه مونموث … 52٪ از پاسخ دهندگان “می خواهند گناهکار باشند”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در روز 20 ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ، به همراه خانم ملانیا در پایگاه نیروی هوایی اندروز به خدمت نیروی هوایی یک درآمد. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = با نزدیک شدن به جلسه استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در ماه آینده ، نتایج نظرسنجی افکار عمومی به نفع استیضاح مجلس پارلمان مشخص شد

دانشگاه مونموث در نیوجرسی نتایج نظرسنجی افکار عمومی را در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) منتشر کرد. طبق داده ها ، 56 درصد پاسخ دهندگان می گویند که از استیضاح جنگ داخلی علیه رئیس جمهور پیشین ترامپ در مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه جاری حمایت می کنند. پاسخ منفی 42٪ است.

این بالاتر از تعداد نظرسنجی ها در اولین استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ به دلیل اصطلاح است “رسوایی اوکراین”. در نظرسنجی انجام شده توسط رژیم استیضاح رسوایی اوکراین در فوریه سال گذشته ، 51٪ از پاسخ دهندگان طرفدار استیضاح و 46٪ مخالف بودند.

وقتی 53٪ از آنها س askedال شد که درباره اتهام استیضاح چه نظری دارند ، گفتند که رئیس جمهور سابق ترامپ زمینه استیضاح را فراهم کرد. 30 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار داشتند که رفتار نامناسبی داشته اند اما تحت تأثیر قرار نگرفته اند و به دنبال آنها 15 درصد از نظرسنجی ها اظهار داشتند که رئیس جمهور سابق ترامپ مشکلی ندارد

در مورد نتایج استیضاح سنای آمریکا ، 52٪ از پاسخ دهندگان گفتند که خواهان صدور حکم هستند. 44٪ از پاسخ دهندگان می گویند که نمی خواهند مقصر باشند. علاوه بر این ، 57 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که سنا می خواهد از نامزدی ترامپ در آینده جلوگیری کند.

در نظرسنجی آن روز ، حمایت از کار رئیس جمهور سابق ترامپ 41 درصد بود. 56٪ از رئیس جمهور سابق ترامپ حمایت نکردند. 65٪ از پاسخ دهندگان گفتند که رئیس جمهور بایدن در انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر گذشته پیروز شد. 32٪ از پاسخ دهندگان گفتند که تقلب در انتخابات صورت گرفته است

پیش از این مجلس نمایندگان آمریکا با 232 رأی موافق ، 197 رأی مخالف ، لایحه استیضاح دوم علیه رئیس جمهور وقت ترامپ را تصویب کرد. به همین دلیل رئیس جمهور ترامپ تماشاگران تئاتر را به حمله به پارلمان تشویق کرد. جلسه استیضاح در سنا هفته دوم فوریه برگزار شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *