[ad_1]

74٪ آمریکایی ها ، “زندگی بسیار تغییر کرده است یا به طور قابل توجهی”

پیوند_انتخابی
[드레스덴=AP/뉴시스] صاحبان شرکت های زیبایی و آرایش معترض به تمدید قفل در شهرهای آلمان شرقی برای بیست و یکمین اعتراض در علفزار البا تجمع کردند. آرایشگر زن که عروسکی ماسک زده با مو در دست دارد. 21 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = در یک نظرسنجی از شهروندان ایالات متحده ، آلمان ، انگلیس و فرانسه در مورد تأثیر کرونا 19 بر زندگی آنها ، اکثر پاسخ دهندگان در آلمان گفتند که اکثر پاسخ دهندگان تغییر قابل توجهی نکرده اند.

به گفته CNN در تاریخ 4 ، در نتیجه یک نظرسنجی توسط مرکز تحقیقات پیو در ایالات متحده با 4000 نفر در چهار کشور ، 52٪ از پاسخ دهندگان در آلمان گفتند: “این یک بیماری همه گیر است ، اما زندگی تغییر زیادی نکرده است یا اصلاً تغییر نکرده است. “

مرکز پیو می گوید کمتر از نیمی از کسانی که می گویند زندگی به دلیل کرونا 19 تغییر قابل توجهی کرده فقط از آلمان هستند.

برای مقایسه ، 74٪ از آمریکایی ها می گویند این همه گیری زندگی روزمره آنها را تا حد زیادی یا قابل توجهی شوکه کرده و تحت تأثیر قرار داده است. در بررسی ژوئن گذشته ، 67٪ بود.

بیشتر فرانسه و انگلیس نیز گفتند که زندگی آنها کاملاً یا بسیار شوکه شده توسط کرونا 19 بود.

بعلاوه ، آلمانی ها با قاطعیت اذعان داشتند که آنها به خوبی به بیماری همه گیر دولت پاسخ می دهند. 77٪ گفتند “خوب ، خوب”. پاسخ دولت فرانسه 54 درصد و انگلیس 48 درصد بود. ایالات متحده 41٪ بود. هنگامی که در مورد انشعاب واکنش خوب یا بد دولت س askedال شد ، 58٪ از آمریکایی ها گفتند که این کار بد است.

در همین حال ، به رتبه چهارم ، ایالات متحده به ترتیب با 26.55 میلیون و 450.000 به ترتیب از نظر تعداد تاج های تأیید شده 19 و در تعداد کل مرگ ها پیشرو است. انگلیس با 3.88 میلیون مورد تایید شده در رتبه 4 جهان و 5 با 109000 مرگ و میر ، در حالی که فرانسه با 3.33 میلیون مورد تأیید و 7400 مرگ در جایگاه 6 است.

آلمان با 2.25 میلیون مورد تأیید شده و 50800 مرگ در رتبه دهم جهان قرار دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *