[ad_1]

زندان در سان کوئنتین ، کالیفرنیا … 470 میلیون جریمه بدست آمده
من این سیب زمینی را بررسی یا جدا نمی کنم … 40٪ زندانیان تأیید شده – 28 کشته

پیوند_انتخابی
[샌퀜틴=AP/뉴시스]در عکسی از 9 ژوئیه سال گذشته (به وقت محلی) ، نگهبانان زندان در ایالت سن کوئنتین در کالیفرنیا ، ایالات متحده ، وسایل نقلیه ورودی به زندان را بازرسی کردند. 2021.2.5.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = در ایالات متحده ، زندانی که مخفی شده باشد و در اثر عفونت ویروس کرونا (Corona 19) جدید مخفی شود ، بالاترین جریمه های مربوط به تاج 19 را در این ایالت پرداخت می کند.

به گزارش سی ان ان در تاریخ 4 (به وقت محلی) ، دولت کالیفرنیا امروز اعلام کرد که به دلیل نقض قوانین ایمنی محل کار ، 421880 دلار (حدود 470 میلیون درآمد کسب شده) جریمه نقدی را به زندان ایالتی SanQuentin اعمال کرده است. این بالاترین میزان جریمه های اعمال شده توسط دولت در رابطه با کرونا 19 است.

مقامات ایالتی 15 مورد تخلف را شناسایی کرده اند.

نخست ، پنج کارمند از ژوئن تا ژوئیه سال گذشته برای کرونا 19 در بیمارستان بستری شدند ، اما زندان هیچ موردی از آلودگی یا مرگ کارمندان را گزارش نکرده است. علاوه بر این ، هیچ دستشویی ضدعفونی کننده مناسبی در دستشویی کارمندان وجود نداشت. هیچ شستشوی چشم برای کمک های اولیه وجود ندارد.

این حکم تنها چند روز پس از انتشار گزارش بازرسی دولتی مبنی بر “نقص جدی در انتقال بازداشت شدگان شیوع را افزایش داده است” و “سلامتی و زندگی هزاران نفر را به خطر انداخته” صادر شده است. در این گزارش آمده است که به دلیل عدم اتخاذ آزمایشات مناسب و اقدامات قرنطینه ای برای آوارگان ، شیوع بیماری به شدت افزایش یافته است.

با این حال ، مقام اصلاحی کالیفرنیا گفت: “این دیدار در ماه ژوئن و ژوئیه سال گذشته انجام شد و طی هشت ماه آینده چندین نقطه را بهبود بخشیدیم ، مانند تهیه تجهیزات محافظت شخصی و ماسک های N95.” من سعی کردم آن را بهبود بخشم .

زندان SanQuentin در حدود 20 مایلی (32 کیلومتری) شمال سانفرانسیسکو واقع شده است. 2151 مورد تأیید شده و 28 مرگ وجود دارد. با حدود یک هفتم از 192 مرگ در زندانهای کالیفرنیا ، تعداد مرگ و میرها در این ایالت اتفاق افتاده است.

CNN گزارش داد ، طبق گفته مقامات تعزیرات حکومتی ، این زندان در بیش از 40٪ زندانیان در دو هفته گذشته آزمایش مثبتی برای کرونا 19 نشان داده است.

◎ خبر مطبوعات هم اندیشی [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *