[ad_1]

تعداد عفونتهای جدید از 61000 نفر فراتر رفته و در مجموع به 84.5 میلیون بیمار رسیده است

پیوند_انتخابی
[마나우스=AP/뉴시스]در روز چهاردهم (به وقت محلی) در مانائوس ، آمازونای برزیل ، زنی هنگام اعتراض در مقابل بیمارستان 28 آگوستو ، جایی که پدرش در کرونا 19 در بیمارستان بستری بود ، گریه کرد. شناخته شده است که ده ها بیمار با کرونا 19 در اینجا بستری بودند ، به دلیل فروپاشی سیستم پزشکی ، مانند کمبود منابع در تختخوابها و مخازن اکسیژن ، از حالت خارج خارج می شوند. 2021.01.15.

[상파울루=신화/뉴시스] خبرنگار لی جائه جون = مقامات بهداشت در شانزدهم (به وقت محلی) گزارش دادند که تعداد کل مرگ ها به 2،099،296 رسیده است ، با 1050 مرگ دوباره به دلیل عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، که در برزیل قابل توجه است ، آمریکای جنوبی.

وزارت بهداشت برزیل در یک جلسه توجیهی منظم در مورد وضعیت کرونا 19 گفت که تعداد تجمع بیماران به 8،450،559 افزایش یافته است ، در طی 24 ساعت گذشته 61،567 نفر در کرونا 19 گرفتار شده اند.

وزارت بهداشت اظهار داشت که به ویژه در مانائوس ، آمازوناس با وضعیت بحرانی روبرو است ، زیرا اکسیژن رسانی به دلیل رشد سریع بیماران مبتلا به کرونا ، بسیار کوتاه است 19.

گفته می شود که از روز چهاردهم در بیمارستانهای مانائوس مخازن اکسیژن خسته شده و بدنبال اکسیژن خانواده بیمار می گشتند.

بر این اساس ، وزارت دفاع برزیل با بسیج یک هواپیمای ترابری C-130 ، 13 مخزن بزرگ اکسیژن را در حوالی مانائوس منفجر کرد.

مقامات بهداشتی همچنین فوراً بیماران را از بیمارستان مانائوس به سایر بیمارستان های دولتی منتقل کرده و روی آن کار می کنند.

برزیل پس از ایالات متحده و هند سومین آسیب بزرگ تاج در جهان را تجربه می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.