[ad_1]

سخنگوی دولت “3.2٪ → 10٪ افزایش … گسترش جهش”
نیروی تکثیر جهش یافته انگلیس تا 70٪ قوی است … کشنده ↑ تحقیقات

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-Ye Lee = 10٪ از آخرین موارد تایید شده عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در فرانسه از انگلستان جهش یافته است.

طبق تلویزیون BFM ، گابریل آتالوس سخنگوی دولت فرانسه در یک کنفرانس خبری در تاریخ 27 (به وقت محلی) گفت که یکی از 10 مورد کرونا 19 که اخیراً در فرانسه رخ داده مربوط به انگلیس است.

سخنگوی آتال گفت: “طبق نتایج مطالعه به دست آمده در آن روز ، تخمین زده شد که 3.2٪ از بیماران تأیید شده از 8 ژانویه با جهش همراه بوده اند.” وی افزود: “جهش در حال گسترش است.”

فرانسه در پایان محاصره در پایان سال و سال جدید میلادی ، روزانه 20،000 مورد تایید شده جدید را مسدود کرد. هدف دولت کاهش تعداد موارد تایید شده به 5000 مورد در روز است. اگر روند توزیع بدتر شود ، محدودیت های اضافی نیز مستثنی نیستند.

تاج جهش یافته ، که برای اولین بار در اوایل ماه گذشته در انگلیس کشف شد ، تا 70٪ قدرت انتشار قوی دارد. مطالعات نشان می دهد که مرگ و میر می تواند تا 30٪ نیز برسد.

انگلیس از اوایل ژانویه تا زمان گسترش ویروس جهش یافته ، محاصره ملی را اعمال کرد. کشورهای سراسر جهان برای جلوگیری از هجوم جهش ها ، ورود از انگلستان را به طور موقت محدود می کنند.

طبق گزارش هفتگی کرونا 19 ، که در تاریخ 27th توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر شد ، جهش ها در انگلیس تاکنون در 70 کشور تأیید شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *