[ad_1]

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] بورس اوراق بهادار نیویورک در ایالات متحده آمریکا سه شرکت بزرگ ارتباط از راه دور چینی را به دستور دولت ایالات متحده از بازار سهام نیویورک خارج کرد و کمیسیون بورس و اوراق بهادار چین (انجمن افزایش و کاهش) گفت که تأثیر محدود است. در نمایشگاهی که در 14 اکتبر سال گذشته در پکن برگزار شد ، یک کارمند مقابل آرم چین موبایل صحبت کرد. 2021.01.04

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = مجله اقتصادی هنگ کنگ گزارش داد که گروه Vanguard Group ، یک شرکت بزرگ مدیریت دارایی در ایالات متحده ، در راستای لازم الاجرا شدن مصوبه ریاست جمهوری مبنی بر ممنوعیت سرمایه گذاری در شرکت های نظامی چینی ، سهام شرکت های چینی را هدف قرار می دهد. سیزدهم

بر اساس گزارش رسانه ها ، گروه Vanguard گفت دولت ایالات متحده بر اساس لیست ممنوعیت های سرمایه گذاری که در 12 نوامبر سال گذشته اعلام شد ، سهام سهام شرکت های وابسته چینی را از روز هشتم می فروشد.

ونگارد طرح توسعه سهام شرکتهای چینی را تأیید کرد و توضیح داد: “ما همچنان روند پیروی از فرمان ریاست جمهوری را در برابر اضافه شدن سهام مشمول تحریم مشاهده می کنیم.”

پیش از این ، بلک راک و دیگر مدیران دارایی برجسته آمریکا نیز اعلام کرده بودند که در واکنش به ممنوعیت سرمایه گذاری توسط دولت دونالد ترامپ ، سهام شرکت های چینی را فروخته اند.

بانک های سرمایه گذاری ایالات متحده مانند گلدمن ساکس در حال کاهش سرمایه گذاری در شرکت های هدف چینی در هنگ کنگ هستند. گلدمن ساکس ، جی پی مورگان و مورگان استنلی وابسته به China Mobile (China Mobile) ، China Liantong (China Unicom) ، Hong Kong و Hang Seng Index هستند که شامل سه شرکت بزرگ ارتباط از راه دور China Telecom است. محصولات محلی خوشمزه

US Street ، یک بانک مدیریت اوراق بهادار ایالات متحده ، گفته است که سهام فعلی خود را در شرکت های چینی که در آن سرمایه گذاری می کنند ، حفظ خواهد کرد ، اما سرمایه گذاری جدیدی در ETF که با شاخص Hang Seng مرتبط است انجام نمی دهد.

در هفتم ، سازندگان شاخص سهام جهانی MSCI ایالات متحده و FTSE راسل انگلستان China Mobile ، China Telecom و Liantong China را که در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند ، استثنا کردند.

در شاخص ششم ، S&P داو جونز از 11 ژانویه ، زمانی که بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) تصمیم به حذف لیست آنها و حذف آنها از فهرست گرفت ، این شرکت های مخابراتی را از لیست خارج کرده است.

با تکمیل معامله در تاریخ 8 ، MSCI China Mobile ، China Telecom و China Liantong را از فهرست جهانی خارج کرد.

در مورد FTSE راسل ، China Mobile ، China Telecom و China Liantong Hong Kong از 11 ژانویه از فهرست شاخص سهام جهانی FTSE (GEIS) ، شاخص شمول سهام A FTSE Global China و شاخص های مرتبط حذف شدند.

NYSE در تاریخ ششم (به وقت محلی) اعلام کرد که تصمیم خود برای پس گرفتن سه شرکت بزرگ ارتباط از راه دور در چین را لغو می کند و آنها را از لیست خارج می کند.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.