[ad_1]

پیوند_انتخابی
【سئول = نیوزیس】 226 سهم سهام A چین (فقط سهام کره) از اول به طور رسمی در شاخص ظهور مورگان استنلی بین المللی (MSCI) درج می شود. در تاریخ سی و یکم ، بورس اوراق بهادار شانگهای رویدادی را به افتخار درج MSCI سهام A برگزار کرد. (منبع عکس: وب سایت بورس اوراق بهادار شانگهای) 2018.06.11

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جونگ = [올댓차이나] هیچ شاخص سهام اضافی برای 5 شرکت ، از جمله MSCI و نیروگاه هسته ای در چین وجود ندارد

مورگان استنلی سرمایه بین المللی (MSCI) ، بزرگترین ماشین حساب سهام جهان ، در تاریخ 26 اعلام کرد که پنج شرکت چینی ، از جمله قدرت فتوولتائیک چینی (CGN POWER) را از شاخص سهام جهانی خارج می کند.

طبق گفته Dongmang (東 網) و CNBC ، MSCI بر اساس فرمان ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر ممنوعیت سرمایه گذاری در شرکت های مرتبط با ارتش چین است و گفته می شود به عنوان بخشی از آن مستثنی است.

علاوه بر CGN ، شرکت های چینی مفقود شده در ACWI عبارتند از: مهندسی شیمی چین ، انرژی هسته ای چین ، کشتی های چینی و صنایع سنگین و لانگ کیائو بین المللی (浪潮 ()).

MSCI توضیح داد كه وزارت خزانه داری آمریكا (OFAC) این پنج شركت را از شاخص حذف خواهد كرد مگر اینکه دستورالعمل های جدیدی تا ساعت 12:00 به وقت شرقی (14:00 KST) در تاریخ 26 وجود داشته باشد.

فرمان مربوط به ریاست جمهوری توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق صادر شده است ، بنابراین رئیس جمهور جدید جو بایدن هنوز پاسخ را روشن نکرده است ، اما گفته می شود که به راحتی قابل لغو است.

پیش از این ، در تاریخ 5 ، MSCI 12 شرکت چینی را اعلام کرد ، از جمله SMIC (中芯 國際) ، بزرگترین شرکت ریخته گری چین ، Hike Vision ، یک تولید کننده دوربین نظارت ، China Construction Construction (CCCC) و China CRRC. شاخص های سهام

در روز هشتم ، China Mobile ، China Telecom و China Unicom ، در میان سه شرکت بزرگ ارتباطی چینی دیگر ، از برخی از اجزای شاخص حذف شدند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *