[ad_1]

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스] گوشی هوشمند جدید هواوی Mate 40 Pro در بیست و یکمین (به وقت محلی) در لندن ، انگلستان گرفته شد. 2020.10.23.

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جائه جون = بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی در چین ، هواوی ، تحت فشار عمومی ایالات متحده ، در بخش تلفن های هوشمند پیشرفته با P شرکت مذاکره می کند و Mate را به فروش می رساند.) گزارش شده در 25 ام.

این رسانه با استناد به منابع مرتبط که مشتاق اوضاع بودند ، اظهار داشت که هواوی که در ماه نوامبر گذشته از شر تلفن های میان رده و پایین رده تلفن های هوشمند خلاص شد ، مذاکرات اولیه را برای انتقال تجارت برجسته به P و Mate آغاز کرده است.

شریک مذاکره برای خرید P و Mate کنسرسیومی است که توسط یک شرکت سرمایه گذاری دولت شهری در شانگهای هدایت می شود و مذاکرات از چندین ماه قبل در حال انجام است.

به گفته منابع ، هواوی اقدامی را برای بررسی امکان فروش این مشاغل گران قیمت بر روی تلفن های هوشمند از سپتامبر سال گذشته آغاز کرد.

با این حال ، منابع گفتند که فناوری هواوی اکنون قصد دارد تراشه با عملکرد بالا را برای گوشی های هوشمند Kirin در چین تولید کند ، بنابراین طرح فروش P و Mate نهایی نشده است ، اما ممکن است در وسط فروپاشد.

در پاسخ ، سخنگوی هواوی تکذیب کرد: “ما به خوبی از این واقعیت که مسئولیت برندهای برجسته تلفن های هوشمند را بر عهده داریم آگاه هستیم.

مقامات دولت شانگهای به تازگی اشاره کرده اند که از اوضاع آگاهی ندارند.

با این حال ، منابع توضیح دادند که تلاش هوآوی در استفاده از حتی گران قیمت تجارت تلفن های هوشمند اشاره به این واقعیت است که دولت جدید جو بایدن در ایالات متحده معتقد است که مقررات زنجیره تامین (زنجیره تأمین) بعید است که تسهیل شود.

منابع افزودند که شرکت سرمایه گذاری دولت شهری شانگهای می تواند با فروشندگان هواوی همکاری کند و در صورت توافق در مورد فروش ، ستون فقرات P و Mate به یک شرکت تازه تاسیس منتقل می شود.

Honor مستقل از هواوی ، که پس از آن تحریم های دولت آمریکا را تحمل کرد ، پس از تقسیم بیست و دوم ، اولین مدل جدید View 40 را منتشر کرد.

ژائو مینگ (() ، مدیرعامل Honor ، گفت که وی قصد دارد تجارت خود را در خارج از کشور گسترش دهد و همچنین به سمت تلفن های هوشمند گران قیمت از میان رده به پایین رده برود.

علاوه بر این ، مدیر عامل شرکت ژائو مینگ گفت که قصد دارد با همکاری با دستگاه های هواوی در اینترنت اشیا (IoT) شرکت کند.

طبق شرکت تحقیقات بازار Canalis ، تعداد تلفن های هوشمند حمل شده توسط Honor در سه ماهه سوم جولای تا سپتامبر سال 2020 ، 13.3 میلیون نفر بوده است که بیش از یک چهارم کل هواوی است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *