[ad_1]

پیوند_انتخابی
اتومبیل China Hwacheon China

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = شرکت دولتی خودروسازی چینی Diei Motors در حال تشویق خرید Hwacheon China Motors تحت هدایت Hwacheon Motors است که سال گذشته به دلیل پیش فرض ورشکست شد (به طور پیش فرض). Jaebumang (財富 網) و دیگران در تاریخ 3 گزارش دادند.

این رسانه به نقل از منبعی که در وضعیت مربوط به آن واضح بود ، گفت که DI Motors با خرید سهامی در Hwacheon China Motors به ​​قیمت 7.2 میلیارد دلار (حدود 83.2 تریلیون بوی بد) در حال بررسی طرح سهام خصوصی است.

Hwacheon China Motors شریک اصلی سرمایه گذاری مشترک فولکس واگن (VW) در آلمان است.

سال گذشته ، Hwacheon Motors ، بزرگترین سهامدار Hwacheon China Motors ، به دلیل عدم پرداخت به موقع بدهی های 6.5 میلیارد یوان (1112.3 میلیارد متعفن) ، با بحران عدم مدیریت روبرو شد.

به گفته منابع ، DI Motors در حال مذاکره برای به دست آوردن 30.43٪ سهام شرکت Hwacheon China Motor متعلق به شرکت Hwacheon Motor و 11.89٪ سهام گروه سرمایه گذاری ساخت و ساز استان Liaoning است.

این شرکت در نظر دارد سایر سهام خودروهای چینی Hwacheon را در دو مرحله خریداری کرده و با 11 دلار HK هر سهم (1582 درآمد) خریداری کند.

قیمت خرید در مقایسه با میانگین قیمت سهم 6.48 دلار هنگ کنگ در ماه گذشته در سطح 70 درصد حق بیمه است.

DI Motors در حال بررسی ایجاد یک شرکت سرمایه گذاری در خارج از کشور برای خرید اتومبیل های چینی ، Hwacheon است و قصد دارد از سایر سرمایه گذاران نیز مشارکت کند.

در پاسخ به این خبر ، سهام چین Hwacheon در بازار سهام هنگ کنگ بیش از 20 درصد رشد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *