[ad_1]

پیوند_انتخابی
گروه مورچه های تابعه مالی علی بابا چین ((集團)

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = روزنامه اقتصادی هنگ کنگ و RFI در چهارم گزارش دادند که شرکت fintech Ant Group ، یک شرکت تابعه مالی از علی بابا ، یک شرکت اینترنتی غول پیکر تحت فشار گسترده دولت چین ، به یک هلدینگ مالی درخواستی مقامات تبدیل خواهد شد .

رسانه ها به نقل از یک منبع آگاه گفتند که مورچه گروه با یک طرح سازماندهی مجدد موافقت کرده است تا به یک هلدینگ مالی با تنظیم کننده ها تبدیل شود.

به گفته منابع ، مورچه گروه طرحی را برای ارائه کلیه شرکتها از جمله بخشهایی که از فناوریهایی مانند بلاکچین و تحویل غذا استفاده می کنند در اختیار شرکتهای هلدینگ مالی قرار داده است.

مورچه گروه در ابتدا به نهادهای نظارتی پیشنهاد کرد که فقط تجارت مالی به هلدینگ منتقل شود.

هنگامی که در هنگام مشاوره با نهادهای نظارتی با مخالفت روبرو شدند ، آنها تصمیم گرفتند که کل تجارت خود را به شرکت های هلدینگ مالی با همان سرمایه سختگیرانه بانک ها تبدیل کنند.

انتظار می رود انتقال گروه مورچه از یک شرکت فین تک (علم و فناوری مالی) به یک هلدینگ مالی قبل از تعطیلات سال نو میلادی که هفته آینده آغاز می شود ، رسماً اعلام شود.

Ant Group ، که مالک فعلی آن ، رئیس سابق بنیانگذار Alibaba ما یون (()) ، به دنبال از سرگیری پیشنهاد سهام جدید (IPO) است ، که در اواخر سال گذشته با توافق برای راه اندازی یک شرکت هلدینگ مالی جدید شکست خورد.

منابع می گویند انتقال به یک شرکت هولدینگ مالی احتمال ورود گروه مورچه را در بازارهای سهام هنگ کنگ و شانگهای افزایش داده است ، اما تأیید مقامات مدتی طول می کشد.

با رسیدن خبر توافق بین گروه مورچه و مقامات چینی ، قیمت سهام آلابابا روز قبل 3.5٪ جهش کرد. بازار سهام هنگ کنگ نیز در مکان 4 به 0.69٪ جهش کرد.

علی بابا 33٪ سهام گروه Ant را در اختیار دارد. در سه ماهه چهارم سال گذشته ، اکتبر-دسامبر ، سرمایه گذاری علی بابا در گروه مورچه با 2.5٪ افزایش به 47.96 میلیارد یوان (حدود 8302 میلیارد درآمد) رسید.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *