[ad_1]

… “بخشی از مقررات تقویت شرکت های اینترنتی”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = بانک خلق چین در تلاش است تا به عنوان بخشی از مقررات تشدید مقررات مربوط به شرکت های fintech که اطلاعات شخصی خود را از طریق خدمات مالی جمع آوری و استفاده می کنند ، در برابر تجارت غیرقانونی اطلاعات شخصی اقدام کند.

به گفته رسانه ها ، تیاندی ، معاون دفتر مدیریت اعتبار بانک ملی ، روز گذشته در ارائه یک روزنامه حضور یافت و گفت: “پروژه ای برای بررسی اطلاعات اعتبار شخصی از طرف شرکت های بزرگ داده و شرکت های فین تک بدون رسمی اجازه من این عمل را غیرقانونی می دانم و او را مجازات می کنم. “

معاون مدیر تیاندی همچنین اشاره کرد که در حالی که فن آوری های جدید مانند هوش مصنوعی (AI) ، بلاکچین ، ابر و داده های بزرگ به سرعت در حال توسعه و معرفی هستند ، شرکت هایی که در بازار اطلاعات اعتبار شخصی فعالیت های غیرقانونی انجام می دهند منافع اطلاعات را زیر پا می گذارند و به آنها آسیب می رسانند. حامل

در روز یازدهم ، بانک ملی لایحه ای را برای تنظیم مراکز اطلاعات اعتباری در چین اعلام کرد. این لایحه م institutionsسسات اعتباری را از جمع آوری اطلاعات بیش از حد مصرف کننده منع می کند.

معاون مدیر تیاندی تأکید کرد که در صورت تصویب قانون مدیریت اطلاعات اعتبار ، خدمات اطلاعات اعتباری مطابق هنجار به طور عادلانه و کیفی رقابت می کنند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *