[ad_1]

پیوند_انتخابی
[Пекин = AP / Newsis]رئیس جمهور چین ، گوا سو چینگ از کمیته نظارت و مدیریت بیمه بانک چین (هیئت نظارت یونبو) در کنفرانس مطبوعاتی که توسط روزنامه شورای دولتی در تاریخ دوم برگزار شد ، جهت نظارت بانکی را توضیح داد و بر لزوم همکاری بین ناظران تأکید کرد. 1396/02/03

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = مقامات مالی چین در پاسخ به برخی انتقادات از مشارکت بیش از حد بخش خصوصی که توسط شین هوا و دونگمن به 19 گزارش شده است ، “سیستم اقتصادی خود” “سرمایه داری دولتی” نیست.

به گفته این رسانه ، رئیس جمهور گو شو شوكینگ از كمیسیون بیمه بانك چین (هیئت نظارت یونبو) گفت صحبت در مورد سیستم اقتصادی چین به عنوان “سرمایه داری دولتی” در مجمع مالی آسیا در هنگ كنگ اشتباه است. او گفت نه.

رئیس جمهور گوا سو چینگ ، رئیس هیئت نظارت بر یونبو ، که ناظر بر بخش مالی چین است ، تأکید کرد که اقتصاد دولتی چین به قدری قوی است که اتهاماتی که سیاست صنعتی این کشور در اخلال در سیستم روابط بازار ایجاد کرده است ، تا حد زیادی نادرست است.

رئیس Guo Su Qing در مقام نظارت بر بانک ملی است تا اطمینان حاصل کند که آنها در زمان خدمت به عنوان دبیر حزب تصمیمات مغایر با سیاست های حزب و دولت نمی گیرند.

نگرانی ها در مورد گسترش کنترل دولت بر شرکت های خصوصی در چین در حال افزایش است ، زیرا لیست نوت مورچه ، زیرمجموعه مالی Alibaba ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی ، درست قبل از ادغام در نوامبر گذشته برداشته شد.

بخش خصوصی از زمان اجرای سیاست اصلاح و گشودگی در اواخر دهه 1970 به سرعت رشد کرده و اکنون 60٪ از فعالیت اقتصادی چین را تشکیل می دهد.

رئیس جمهور گوا سوکینگ توضیح داد که سیاست صنعتی چین به طور کلی با اصلاحات مبتنی بر اصول بازار هدایت می شود: شرکت های دولتی طیف گسترده ای از مسئولیت های اجتماعی را به عهده می گیرند و نزدیک به دو برابر شرکت های خصوصی مالیات می پردازند.

گوا سوسین گفت: شرکت های دولتی نیز از نظر مالی مستقل از بانک ها هستند.

رئیس جمهور گوا سو چینگ همچنین با انتقاد از اینکه رقابت محصولات چینی به ضرر کارگران است مخالفت کرد و افزود که حقوق کارگران چینی توسط قانون به شدت رعایت شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *