[ad_1]

“تأیید اینکه فشار بر شرکتهای فین تک مانند Ant Group همچنان در حال گسترش است”

پیوند_انتخابی
[항저우=AP/뉴시스]اداره نظارت و بازار دولتی چین در 24 ام (به وقت محلی) اعلام کرد که در حال تحقیق درباره گروه علی بابا ، یک دایناسور در صنعت تجارت الکترونیکی ، برای ضد انحصار است. چین به دلیل رشد سریع شرکت های اینترنتی مانند علی بابا ، مقررات صنعت فناوری را سخت تر می کند. 20/12/2020

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = نایب رئیس بانک خلق چین پان گونگ سانگ گفت که نهادهای نظارتی چین می خواهند همبستگی خود را با مقامات خارجی در مورد موضوع ضد انحصاری گسترش دهند ، که در تاریخ 28 اعلام شد.

به گفته این رسانه ، در مصاحبه با فایننشال تایمز روزنامه اقتصادی انگلیس ، نایب رئیس بانک ملی پان گونگ سان بیانیه ای در مورد سرکوب قوانین ضد انحصاری شرکت های فین تک مانند گروه مورچه از بزرگترین تجارت الکترونیکی ارائه داد شرکت علی بابا.

معاون رئیس جمهور پان گونگ سونگ برنامه ای را برای انجام هر کاری ممکن برای جلوگیری از جلوگیری از مقررات مرزی و گسترش تأثیر با اجرای موثر و مناسب بخش عظیم فن آوری بیان کرد.

وی تأکید کرد که fintech اساساً یک صنعت مالی است و باید به اصل “همان قوانین در مورد همان صنعت اعمال شود” پایبند باشد.

معاون رئیس جمهور بان گونگ سانگ افزود: “ما به مقرراتی نیاز داریم که بر ماهیت شرکت تأکید داشته باشد ، نه شکل شرکت. ما باید قوانین و استانداردهای شرکتی را با مقررات مطابقت دهیم تا از انحراف از مقررات جلوگیری شود.”

در چند ماه گذشته ، مقامات چینی مقررات و سرکوب شرکت های بزرگ اینترنتی را که وارد خدمات مالی می شوند ، تشدید کردند.

با تغییر نگرشهایی که مورد غفلت و تغذیه قرار گرفته اند مانند ایجاد قوانین و دستورالعمل های جدید مربوط به ضد انحصار ، کنترل شرکتهای اینترنتی را افزایش می دهد.

معاون رئیس جمهور بان گونگ سانگ تأیید کرد که مقامات چینی تمام تلاش خود را برای محدود کردن خطرات مالی ناشی از تجارت اینترنتی انجام می دهند ، در حالی که با نبود مقررات کافی مقابله می کنند.

علاوه بر این ، معاون رئیس جمهور پان گونگ سانگ خاطرنشان کرد که عملکرد برخی از شرکت های بزرگ اینترنتی که به طور ناعادلانه سهم خود را از بازار fintech با استفاده از سود حاصل از سایر مشاغل گسترش می دهند ، یک مشکل جهانی است.

معاون رئیس جمهور پان گونگ سون گفت: “اگر ما نظارت کافی ، دسترسی عادلانه و رقابت عادلانه داشته باشیم ، Fintech به نوعی به توسعه فن آوری تبدیل خواهد شد ، ضمن ایجاد تعادل بین گسترش سرمایه ، نوآوری و منافع عمومی.” این یک کار نیست ، اما ما باید تمام تلاش خود را بکنیم و همکاری کنیم. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *