[ad_1]

پیوند_انتخابی
گروه شیمیایی چین

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جه جونگ = در حالی که دولت ایالات متحده ممنوعیت سرمایه گذاری توسط شركت های نظامی چینی را صادر كرد ، اوراق قرضه صادر شده توسط شركت های چینی با ارزش حداكثر 60 میلیارد دلار (حدود 660 میلیارد درآمد کسب شده) تحت تأثیر قرار گرفت ، یونهاپ جوبو در تاریخ 25th گزارش داد.

با استناد به آخرین گزارش بانک سرمایه گذاری آمریکایی JPMorgan ، رسانه ها گزارش دادند که در ماه نوامبر سال گذشته ، رئیس جمهور دونالد ترامپ دستورالعمل اجرایی را برای جلوگیری از سرمایه گذاری آمریکایی ها در شرکت های چینی در نتیجه خروج گسترده اوراق قرضه از 55 به 60 میلیارد دلار به دلیل اختیار اجباری

در این گزارش ، جی پی مورگان تجزیه و تحلیل می کند که اوراق 44 شرکت چینی توسط فرمان مربوطه توسط رئیس جمهور دستگیر شده اند و توضیح می دهد که سرمایه گذاران آمریکایی بیشترین اوراق قرضه منتشر شده توسط شرکت شیمیایی دولتی China Chemical Group (شیمی چین) را دارند.

در مورد گروه شیمیایی چین قبلاً یک میلیارد دلار اوراق بهادار فروخته شده است و انتظار می رود 1.3 میلیارد دلار دیر یا زود از سرمایه گذاران منقضی شود.

این رسانه همچنین اشاره کرد که صندوق ایالات متحده بیش از 3.2 میلیارد دلار اوراق قرضه 19.5 میلیارد دلاری به شرکت نفتی دولتی China Ocean Oil Group (CNOOC) دارد.

با این حال ، JPMorgan تحلیل می کند که تأثیر گروه شیمیایی چین یا گروه نفتی دریایی چین حتی در صورت ترک سرمایه گذار آمریکایی محدود خواهد شد.

در این گزارش آمده است كه این شركتهای چینی وابستگی كمتری به سرمایه گذاران خارج از كشور دارند و اوراق قرضه دلاری دریایی تنها قسمت كوچكی از ساختار سرمایه را نشان می دهند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *